Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Finansal Güvence Danışmanı

AEGON Emeklilik ve Hayat A.Ş. AEGON Emeklilik ve Hayat A.Ş.

İş Açıklaması

AEGON Türkiye çalışanları olarak biz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun güvenilir finansal çözümler sunarız. En iyi olmaya yönelik hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, AEGON Türkiye büyüyen ekibine sizi davet ediyor.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

· En az Lise Mezunu, · Kariyerini satış ve finansal danışmanlık konusunda yapmayı hedefleyen · Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, · Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, · Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, · İnsan ilişkileri güçlü, · Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, · Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, · Baz Maaş + Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, · Sabit maaş yerine yüksek prim hedefleyerek gelirini arttırmak isteyen, · Hedef odaklı çalışacak, · 25 yaş ve üzeri, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli, İSTANBUL Bölge Müdürlükleri'mizde Şirketimizin Hayat Sigortası ürünlerinin satışında görev alacak Finansal Güvence Danışmanları arıyoruz.
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Finansal Güvence Danışmanı
Sektör
: Sigortacılık
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Secretcv.com

Etiketler

İstanbul(Asya) Finansal Güvence Danışmanı iş ilanı

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren AEGON Emeklilik ve Hayat A.Ş. firması için Tam Zamanlı çalışacak İstanbul(Asya) şehrinde ikamet edebilecek Finansal Güvence Danışmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara