Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Özel Güvenlik Görevlisi

Akçam Özel Güvenlik ve Danışmanlık LTD.ŞTİ , Yeni yüzyılın mesleği haline gelen Özel güvenlik sektörünce sektörün öncü kuruluşu olarak konusunda vermiş olduğu hizmetle insanların kendilerini güvende hissetmeleri için üstün ekip ruhuyla çalışmaktadır.
Takımımıza katılmak üzere; Şirketimi bünyesinde başlayacak olan projelerimizde görevlendirilecek, BAY GÜVENLİK GÖREVLİSİ ARANMAKTADIR.

ESENYURT/İSTANBUL , ARNAVUTKÖY/İSTANBUL , HADIMKÖY/İSTANBUL , KAZAN/ANKARA , GEBZE/KOCAELİ , TUZLA/İSTANBUL , MALTEPE / İSTANBUL , OSMANGAZİ/BURSA , MERKEZ/AFYONKARAHİSAR , GAZİEMİR/İZMİR , MERKEZ/MUĞLA , İSKENDERUN/HATAY , SARIÇAM/ADANA , MERKEZ/BALIKESİR, İLKADIM/SAMSUN , AZİZİYE/İSTANBUL ve DÖŞEMEALTI/ANTALYA da BAŞLAYACAK OLAN YENİ PROJELERİMİZ İÇİN SİLAHLI/SİLAHSIZ BAY PERSONEL ARAYIŞIMIZ VARDIR .
BU GÜZERGAHLARA YAKIN ADAYLARIN BAŞVURU YAPMALARI RİCA OLUNUR.
BAŞVURULAR http://www.akcamguvenlik.com/tr ADRESİNDE BULUNAN İŞ BAŞVURU FORMUNDAN ALINMAKTA OLUP TELEFON ÜZERİNDEN BAŞVURU ALINMAMAKTADIR .
BAŞVURAN ADAYLARA EN KISA SÜREDE DÖNÜŞ YAPILACAK OLUP , ŞARTLAR HAKKINDA BİLGİ VERİLECEKTİR.
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
:
Pozisyon
: Özel Güvenlik Elemanı
Sektör
: Güvenlik
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Cinsiyet
: Sadece Erkek
Kaynak
: Serieleman.com

Etiketler

Özel Güvenlik Elemanı iş ilanı

Güvenlik sektöründe faaliyet gösteren Akçam Güvenlik firması için Tam Zamanlı çalışacak bay Özel Güvenlik Elemanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara