Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Satış Yöneticisi

AKRATEK ELEKTRONİK

GENEL NİTELİKLER
 • Üniversitelerin Elektronik, Haberleşme, Elektrik, Bilgisayar, Otomasyon, Radyo Televizyon, bölümlerinden mezun
 • En Az 5-7 yıl arası satış veya proje yöneticiliği tecrübesi olan
 • Müşteri ve marka yönetim bilgisi olan
 • İyi derecede İngilizce bilen
 • Tercihen İstanbul Anadolu yakasında oturan ve Kadıköy’e ulaşım sorunu olmayan
 • Tercihen televizyon yayıncılık, prodüksiyon yapım işlerinde kullanılan görüntü ve ses cihazlarını bilen
 • Öğrenmeye meraklı, gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın
 • Diksiyonu düzgün ve insan ilişkileri kuvvetli
 • Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan
 • B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen
 • 23-35 yaş arasında Askerlik hizmetini tamamlamış, Adaylar tercih edilecektir.

Akratek Elektronik broadcast sistem entegratörü bir firmadır. Ekibini tamamen kendi alanlarından mezun tecrübeli uzmanlardan kuran Akratek'te Elektronik Haberleşme Mühendisleri, Sinema TV bölümü uzmanları, Bilgisayar Mühendisleri, Radyo TV Teknolojileri teknikerleri bulunmaktadır. Güçlü satış ve teknik servis departmanlarına sahip olan Akratek Elektronik müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Bir projeyi oluşturan tüm ürünlerin komple satışını, kurulumunu ve eğitimini yapan Akratek aynı zamanda ürünleri tek tek kutu satışı olarak da yapmaktadır. Doğru ürünü seçmede müşterilerine her zaman seçenek sunan ve destek olan Akratek, satış sonrası teknik servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadır.

 

Akratek Elektronik kurulduktan sonra Panasonic, Canon, LG, HP, Fujinon, Yamaha, Adobe, Gopro ve DJI gibi tüm dünyada bir çok sektörde tanınan markaların yanı sıra GrassValley, Datavideo, Blackmagic, Atomos, Playbox, Varizoom, Acebil, Lanparte, Dynacore, HPRC gibi broadcast ve provideo sektöründe çok iyi bilinen markaların yetkili bayisi oldu. Akratek Elektronik aynı zamanda Ross, Botai, Axel, Cavision, ClassX, Proware, Lilliput, Telestream Wirecast, gibi markaların da Türkiye'de tek aktif distribütörü oldu. Matrox, TRYM, Metus, Sennheiser, Audio Technica, Rode, Supermicro, Swit, Samyang, Voigtlander, Viewcast gibi markaların da yetkili bayiliğini başarıyla yürütmektedir. Akratek ayrıca diğer markalardaki ürünlerin satışını da müşterilerinin isteği üzerine yapmaktadır.

Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: Kadıköy - İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Satış Yöneticisi/Yönetmeni
Sektör
:
Seviye
: Üst Düzey Yönetici
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: 5-5 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Kadıköy Satış Yöneticisi/Yönetmeni iş ilanı

AKRATEK ELEKTRONİK firması için Tam Zamanlı çalışacak Ön Lisans veya Lisans mezunu Kadıköy şehrinde ikamet edebilecek 5-5 yıl tecrübeli Satış Yöneticisi/Yönetmeni aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara