Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Aktif Satış Koordinatörü

AKS ENERJİ SAC ÜRÜN DEMİR ÇELİK LTD. AKS ENERJİ SAC ÜRÜN DEMİR ÇELİK LTD.

GENEL NİTELİKLER

ŞİRKET İÇİ (OFİS) SATIŞ KOORDİNATÖRÜ” aramaktayız.

İŞ TANIMI
  • Mevcut hizmetlerle ilgili satış ve kar hedeflerinin gerçekleştirilmesi amacıyla müşteri ihtiyaçları doğrultusunda teklif hazırlamak ve onaya sunmak.
  • Müşteri riskinin minimum seviyede tutulması ve tahsilatın zamanında yapılmasını güvence altına almak amacıyla müşteri portföyü ile ilgili mali ve hukuki gruplarca risk belirlenebilmesi için gelen istihbarat bilgilerini Satış Müdürüne “TEKSER ERP/Firma listesi/Notlar” kısmı üzerinden raporlamak.
  • Müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla şikayetleri ele almak ve çözümlenmesi için ilgili önerilerini yöneticilerine iletmek.
  • En uygun tedarik kaynağına ilişkin sipariş formlarını ve sözleşmeleri hazırlayarak ilgili yöneticilerin onayına sunmak.
  • Onaylı sözleşme ve siparişlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak üzere ilgili departmanlarla ve tedarik kaynaklarıyla gerekli görüşmeleri, toplantıları, yazışmaları yürütmek ve tedarik sürecini teslimata kadar izlemek.
  • Talepten sipariş ve sözleşme oluşumuna kadar geçen süreçteki bilgileri ve belgeleri kullanılan sistemine girerek, dokümante edilmesini sağlamak.
  • Sipariş ve/veya sözleşme koşulları hakkında talep sahibi departmanlar ve lojistik departmanına gerekli bilgileri, belgeleri, olası güncellemeleri zamanında ve eksiksiz olarak bildirmek.
  • Kendisine tanımlı mal ve hizmet gruplarının tedarik sürecindeki alınan mal ve hizmetlere ilişkin faturaların kontrol ve ödemelerini takip etmek, bu alımlara bağlı olarak alınacak/verilecek teminat enstrümanlarının takibi ve raporlamasını yapmak.
  • Kendisine tanımlı mal ve hizmet gruplarının tedarik sürecindeki garanti, hak talebi (claim), iade gerektirecek konularda ilgili birimler ve yöneticilerle işbirliği içinde şirketin hak ve menfaatlerini koruyan ve sağlayan gerekli düzenlemeleri yapmak ve uygulamaya almak.
  • Organizasyon iş planına göre kendisine tanımlanan mal ve hizmet gruplarıyla ilgili tedarikçi performans değerlendirmeleri yaparak takibini gerçekleştirmek.
Tarih
: 10 ay önce
Şehir
: Tekkeköy - SamsunTR
Pozisyon
: Aktif Satış Koordinatörü
Sektör
: Maden ve Metal Sanayi
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: 2-25 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Tekkeköy Aktif Satış Koordinatörü iş ilanı

Maden ve Metal Sanayi sektöründe faaliyet gösteren AKS ENERJİ SAC ÜRÜN DEMİR ÇELİK LTD. firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans veya Master veya Doktora mezunu Tekkeköy şehrinde ikamet edebilecek 2-25 yıl tecrübeli Aktif Satış Koordinatörü aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara