Kurumsal İletişim Uzmanı
Başvur

İş Tanımı

Altier Academy, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak moda ve güzellik sektörlerine profesyoneller yetiştiren özel eğitim kurumuyuz. 


Akademimiz de hem Türkçe dilde, hem de uluslararası öğrencilere yönelik İngilizce dilde meslek eğitimleri verilmektedir. 


Moda alanında; Moda Tasarımı, Modelistlik, Stilistlik, Moda Tasarımında Photoshop & Illustrator, Gerber Sistem Uzmanlığı,

Güzellik alanında; Güzellik Uzmanlığı, Kuaförlük, Makyaj, Kalıcı Makyaj olmak üzere 9 farklı branşta profesyonel mesleki eğitimler verilmektedir.


Kurumsal İletişim Uzmanı

Akademi Direktörü'ne bağlı olarak kurumun tüm pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin organize edilmesi ve gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaktır.

Özellikle dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi alanında ve proje üretme & yönetme konusunda deneyimlere sahip olması özellikle aranılan niteliklerimizdendir.

Bunlara ek olarak, web sitesi ajansı, video vb. çalışmalarımızı düzenleyen prodüksiyon firması vb. ajans ve firmalar ile iletişimi sağlayacaktır.

Kurumsal İletişim Departmanı'mızda aynı zamanda Grafik Tasarımcımız da bulunmaktadır. Tüm tasarım, sosyal medya yönetimi inhouse olarak yönetilmektedir.


Diğer ayrıntılar mülakat sürecinde görüşülecektir.

Aranan Nitelikler - Tercihen lisans / yüksek lisans mezunu (Halka İlişkiler ve Reklamcılı / Pazarlama vb.),
- En az 3 yıllık deneyim,
- Dijital pazarlama ve içerik yönetimi konusunda deneyim,
- İyi seviyede ingilizce (içerik oluşturacak alt yapıya sahip olunması)
- Prezentabl
- Sosyal yönü kuvvetli,
Tarih
: 3 hafta önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Kurumsal İletişim Uzmanı
Sektör
: Eğitim
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Yenibiris.com

Etiketler

İstanbul(Avr.) Kurumsal İletişim Uzmanı iş ilanı

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren ALTIER ACADEMY firması için Tam Zamanlı çalışacak İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek Kurumsal İletişim Uzmanı aranıyor!

Yeni Bir İş İlanı Ara