Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Üretim Mühendisi

Arcan Makina

GENEL NİTELİKLER * Üretim faaliyetlerini gerçekleştirecek, İngilizce bilen.
* Üniversitelerin Makine mühendisliği , Endüstri Mühendisliği bölümünden veya Meslek Yüksek Okullarının Makine Bölümü mezunu.
* İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, yazılı ve sözlü iletişimde etkili.
* Solidworks kullanan ve bilgisayar kullanmaya yatkın, ERP ve MRP hakkında bilgi sahibi
* Seyahat etme engeli olmayan, ehliyet sahibi.
* Benzer iş kolunda en az 2 yıllık iş tecrübesi olan, 35 yaşını aşmamış.
* Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması. İŞ TANIMI Şirket politikaları, stratejileri ve hedefleri doğrultusunda üretim faaliyetlerini gerçekleştirir. Üretim Sürecinin geliştirmeleri için faaliyetlerde bulunur. Performansları sürekli iyileştirerek verimliliği artırır. Üretim faaliyetleri ile ilgili gelişmeleri takip eder, potansiyel uygunsuzlukları tespit eder ,gerekli önerileri yapar. Makinelerin üretimi için tüm süreçlerdeki üretim faaliyetlerini yürütür. Üretim için plan yapar ve bu plan doğrultusunda çalışmaları sürdürür. İş güvenliğini sağlamaktan, önlemleri almaktan ve ikazlarda bulunmaktan sorumludur. Bölümler arasında koordinasyonu sağlamaktan sorumludur.
Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: Çiğli - İzmirTR
Pozisyon
: Üretim Mühendisi
Sektör
: Üretim / Endüstriyel Ürünler
Seviye
: Yönetici Adayı
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 2 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Çiğli Üretim Mühendisi iş ilanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren Arcan Makina firması için Tam Zamanlı çalışacak Ön Lisans veya Lisans veya Master veya Doktora mezunu Çiğli şehrinde ikamet edebilecek en az 2 yıl tecrübeli Üretim Mühendisi aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara