Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Teknik Ressam

ARTAŞ ENDÜSTRİYEL TESİSLER TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş.

GENEL NİTELİKLER Çevre Teknolojileri konusunda faaliyet gösteren firmamızın Beşiktaş Merkez Ofisi Proje Departmanı bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Ressam çalışma arkadaşı aramaktayız.
 • MYO veya Meslek Lisesi Makina Ressamlığı bölümünden mezun,
 • “AutoCAD 2D”, “AutoCAD 3D” ve “Microsoft Office” programlarını ileri derecede kullanabilen, (Görüşme esnasında teste tabi tutulacaktır)
 • Makine, ekipman, çelik tank, borulama tasarım, mimari proje, projelendirme ve dokümantasyonu konusunda deneyimli,
 • Tercihen Çevre Teknolojileri alanında çalışmış ve benzer bir pozisyonda minimum iki yıllık deneyime sahip,
 • Seyahat engeli olmayan, sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,
 • İnsan ilişkileri iyi, ekip çalışmasına yatkın, takip yeteneği güçlü, disiplinli,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,
 • Tercihen yabancı dil bilen.
Sorumluluklar
 • Projelere yönelik imalat, borulama, yerleşim, mimari, çelik imalat, vb. proje ve çizimlerini Teknik Resim kurallarına uygun hazırlanması,
 • Diğer disiplinler tarafından yapılan proje revizyonlarının yapılması ve proje isterlerine uygun şekilde düzenlenmesi,
 • Kullanılan programlara yönelik işimizi hızlandıracak katalog çalışmalarının yapılması ve iyileştirme işlemlerinin takip edilmesi.
 
 
  İŞ TANIMI Firmamız ARTAŞ, 1982 yılından bugüne yaklaşık 34 yıldır çevre teknolojileri uygulayıcısı olarak faaliyet gösteren, Türkiye’ deki arıtma sektörünün gelişmesinde büyük rol oynamış, konusunda özelleşmiş, Türkiye’ nin en köklü ve öncü firmasıdır. Yurtdışında da önemli projelere imza atan firmamız, 120 kişiyi aşkın deneyimli kadrosu, 400’ den fazla referansının verdiği gurur ve güvenle başarı grafiğini sürekli yükseltmektedir. ARTAŞ olarak misyonumuz, çevre bilincini tüm paydaşlarımızda arttırmak, öncü ve yaratıcı mühendislik çözümleriyle ülkemize ve çevreye değer katan kalıcı tesisler kazandırmak, yurtdışında da Türk mühendisliğini üstün şekilde temsil etmektir. Vizyonumuz, Çevre ve Biyoenerji alanında Türkiye’ nin lider şirketi olarak, sadece kendi sektörümüzde değil Türkiye’ nin sayılı sanayi şirketleri arasında yer almaktır.Seçkin ekibimiz arasında yer almak istiyorsanız ve aşağıdaki yetkinliklere sahipseniz, başvurularınızı iletmenizi rica ederiz.
 
Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Teknik Ressam
Sektör
: Çevre
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: 2-5 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

İstanbul(Avr.) Teknik Ressam iş ilanı

Çevre sektöründe faaliyet gösteren ARTAŞ ENDÜSTRİYEL TESİSLER TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans mezunu İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek 2-5 yıl tecrübeli Teknik Ressam aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara