Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Genel Başvuru

Basf Türk Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

expectation loves surprise
Discover the diverse career opportunities offered by the world’s
leading chemical company. www.basf.com/career      


Location: Adana, Ankara, İzmir, Kocaeli, Trabzon, İstanbul(Asya)
Posting Date: 28.11.2016

Qualifications:

Bu ilan BASF Türk Kimya 'Genel Başvuru' ilanıdır. Başvurular, aday veritabanımızda kayıt altına alınacaktır.
Başvurunuzda çalışmak istediğiniz alanı ve ili belirtmenizi rica ederiz. Kariyer.net üzerinden bu ilana yaptığınız başvuru yeterli olup, ayrıca e-posta ve/veya faks yolu ile başvuruda bulunmanız gerekmemektedir.

Şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçileceğini bildirir; şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.


Başvurunuz, BASF Türk Kimya  İnsan Kaynakları tarafından görüntülenebilecektir.
 
Job Description:

Dünyanın lider kimya şirketi BASF olarak portföyümüzde; kimyasallardan plastiklere, bitki koruma ürünlerinden petrol ve doğalgaza kadar birçok ürün yer alıyor. Ekonomik başarıyı, sosyal sorumluluk ve çevresel korumayla birleştiriyoruz. Toplumun bugüne ve geleceğe dair ihtiyaçlarını karşılamak adına, hemen hemen bütün endüstriyel alanlarda bilim ve inovasyon aracılığıyla müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Ürünlerimiz ve çözümlerimizle kaynakların korunmasına, sağlıklı gıda teminine ve hayat kalitesinin artırılmasına katkı sağlıyoruz. Kurumsal hedefimiz doğrultusunda; sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz. 2013 yılsonu itibarıyla dünya çapında 112 binin üzerinde çalışanı bulunan ve bu dönemde satışları yaklaşık 74 milyar Avro olarak gerçekleşen BASF’nin hisseleri Frankfurt (BAS), Londra (BFA) ve Zürih (AN) borsalarında işlem görüyor. BASF hakkında daha ayrıntılı bilgiye internet sitesinden ulaşılabiliyor.

 

BASF is the world’s leading chemical company: The Chemical Company. Its portfolio ranges from chemicals, plastics, performance products and crop protection products to oil and gas. We combine economic success with environmental protection and social responsibility. Through science and innovation, we enable our customers in nearly every industry to meet the current and future needs of society. Our products and solutions contribute to conserving resources, ensuring nutrition and improving quality of life. We have summed up this contribution in our corporate purpose: We create chemistry for a sustainable future. BASF had sales of about €74 billion in 2013 and over 112,000 employees as of the end of the year. BASF shares are traded on the stock exchanges in Frankfurt (BAS), London (BFA) and Zurich (AN). Further information on BASF is available on the Internet.

 
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: AdanaTR, AnkaraTR, İzmirTR, Gebze - KocaeliTR, TrabzonTR, Pendik - İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Genel Başvuru
Sektör
: Kimya
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net
Yeni Bir İlan Ara