Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
GENEL BAŞVURU

Bayraktar Holding A.Ş.

GENEL NİTELİKLER

Bayraktar Grubu

Bayraktar Grubu'nun temelleri 1958 yılında Kayseri'de otomotiv yedek parça ticareti girişimiyle atıldı. Bayraktar Grubu bugün, gayrimenkul geliştirme, gayrimenkul portföy yönetimi, otomotiv distribütörlüğü, perakende hizmetleri ve otomotiv yan sanayi alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi ve ticaret kuruluşu grubudur.

Citroen, Subaru, Infiniti, ResistAll ve Yokohama lastiklerinin Türkiye distribütörü olan Bayraktar Grubu, sanayici kimliğiyle de, İzmir'de Pınarbaşı ve Serbest Bölge'de kurulu toplam dört fabrikasıyla uluslararası standartlarda otomotiv yan sanayi üretimi gerçekleştirmektedir. Bayraktar Grubu, 1997 yılında İzmit Outlet Center'i kurarak, gerçek fabrika satış mağazaları anlayışının Türkiye'deki ilk örneğini sunmaya başlamıştır.
 
Bayraktar Grubu, 2015 yılı sonu itibariyle; ikisi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 8 şirketi, 2.266 milyon doları aşan cirosu ve 1.290 çalışanı ile Türkiye'nin önde gelen saygın grupları arasında yer almaktadır.
 

İŞ TANIMI

Bu bir genel başvuru ilanıdır ve belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Bu ilana yaptığınız başvurunuz ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.


Uygun bir pozisyon çıktığında sizinle temasa geçebilmemiz için özgeçmiş bilgilerinizi güncellemenizi önerir, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR, İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Genel Başvuru
Sektör
: Topluluklar
Seviye
: Yeni Mezun
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) Genel Başvuru iş ilanı

Topluluklar sektöründe faaliyet gösteren Bayraktar Holding A.Ş. firması için Tam Zamanlı çalışacak Lisans mezunu İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) şehirlerinde ikamet edebilecek Genel Başvuru aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara