Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Yönetici Asistanı

Çağlayan Su Arıtma Sistemleri Çağlayan Su Arıtma Sistemleri


Firmamız 2010 Yılında Şazibey Mah. Toptancılar bölgesinde hizmet vermeye başladı.
Şirket müşteri memnuniyeti konusundaki aşırı hassasiyetiyle hizmet alımı ürün takibi uygun ödeme koşulları gelişmiş teknik servis ağıyla 24 saat içinde bakım ve sorun çözümü garantisi veriyor.
2009 yılında Şazibey Mahallesi'nde kurulan Çağlayan Su Arıtma, 17 çeşit evsel su arıtma cihazı, endüstriyel su arıtma cihazı ve yedek parça ozonlama sistemi atık su arıtma klorlama sistemleri alanında faaliyet gösteriyor.
Hizmet yelpazesini su arıtma cihazı olarak Gaziantep, Osmaniye ve Adıyaman gibi çevre şehirlere genişleten Çağlayan Su Arıtma 2012 yılında evsel su arıtma çeşitliliğini arttırdı.
2013 yılında ise 43 noktada pazarlama 13 teknik servis ağı ve toplamda 65 personeli ile içme suyunu berraklaştırmaya devam ediyor.
2019 Yılı itibariyle su arıtma imalatı alanında yeni projeleri ile devam etmektedir.
--
Firmamızda çalışmak üzere yönetici notları tutabilecek,
Toplantı ödeme servi, tahsilat hatırlatma ve takibini yapabilecek aktif araç kullanmasını bilen Yönetici Asistanı alınacaktır.
İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.
Tarih
: 4 ay önce
Şehir
: KahramanmaraşTR
Pozisyon
: Yönetici Asistanı
Sektör
: Dayanıklı Tüketim Ürünleri
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Cinsiyet
: Sadece Bayan
Kaynak
: İsbul.net

Etiketler

Kahramanmaraş Yönetici Asistanı iş ilanı

Dayanıklı Tüketim Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Çağlayan Su Arıtma Sistemleri firması için Tam Zamanlı çalışacak Ön Lisans veya Lisans mezunu Kahramanmaraş şehrinde ikamet edebilecek bayan Yönetici Asistanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara