Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Ofis Asistanı

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

İş Açıklaması

Ofis Asistanı Coldwell Banker Amiral Gayrimenkul Ofisinin dışarıya açılan yüzüdür. Müşteriye karşı markanın ve ofisin imajını yansıtan, görünen ve ilk izlenimi sağlayan kişidir. 

GÖREV TANIMI

A- Ofis telefon trafiğinden sorumludur.  a- Ofise gelen telefonlar ilgili Gayrimenkul Danışmanına derhal yönlendirilir. b- Eğer kendisine telefon gelen Gayrimenkul Danışmanı ofis dışındaysa telefon notu (arayan kişi, telefon numarası, arama sebebi  açıklamasıyla birlikte ) kaydedilir ve ilgili Gayrimenkul Danışmanına iletilir. c- Gelen her telefon veri tabanına kaydedilir. d- Arayan kişi eğer bir Gayrimenkul Danışmanının adını vermiyorsa ve portföy de belli değilse, telefonda “bize nereden ulaştınız?” sorusu sorularak müşterinin talebi hangi danışmanın çalışmasından geldiği tespit edilmeye çalışılır. e- Telefonlar her zaman Coldwell Banker Türkiye tarafından belirlenen telefon karşılama cümlesi ile açılır. f- Arayan müşteriye portföy hakkında bilgiyi her zaman ilgili Gayrimenkul Danışmanı vermelidir. Ofis Asistanı telefonda müşteriye bilgi vermez.

B- Karşılama 

a- Ofise gelen müşterileri karşılama Ofis Asistanı’nın sorumluluğundadır. b- Gelen misafirleri toplantı odasına alır ve ilgili kişiye haber verir. c- Ofisin yoğunluğuna göre toplantı odalarının koordinasyonu ve planlamasından sorumludur. d- Gayrimenkul Danışmanları yapacakları planlı toplantılarını önceden Ofis Asistanı’na bildirirler. Ofis Asistanı buna göre toplantı odası rezervasyonu ve hazırlık yapar. e- Daima Güler yüzlü, bakımlı ve profesyonel bir görünüm içinde olmalıdır.

C-Ofis içi işleyiş

a- Ofisin açılış kapanış saatlerinden sorumludur. b- Gelen posta, kargo ve evrak takibini yapar, ilgili kişiye iletir. Ofisin gönderilerinden de sorumludur. c- Ofisteki arşiv ve dosyalama işlemlerini yapar. d- İnternet üzerinden veri taraması yaparak müşteri veri tabanı oluşturmak için çalışmalar yapar. e- Ofis genel ihtiyaçlarını belirler, bu ihtiyaçlar doğrultusunda (kırtasiye, mutfak) satın alma  talebi oluşturur. f- Ofisin temizlik ve düzeninden sorumludur. (Haftada bir temizlik elemanı çağırır ya da akşamları 2 saat gelen bir temizlik elemanı bulur, bunun haftalık ödemesi, düzenli temizliğin yapılması, ofisin genel düzeni Ofis Asistanının sorumluluğundadır.) g- Broker’ın günlük işleyişteki randevu, toplantı vb yönlendirmelerini yapar ve planlar. h- (Ofis) Broker ‘a bağlıdır.

OFİS ASİSTANI ÇALIŞMA VE ÜCRETLENDİRME SİSTEMİ

Ofis Asistanı maaş + özlük haklar esasına dayalı çalışır. 

COLDWELL BANKER HAKKINDA BİLGİ

Dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 109 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 51 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor. 3.600 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile büyük Coldwell Banker Ailesi sektöründe açık ara liderliğini de sürdürüyor.

Dünyanın en köklü ve bir numaralı gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Coldwell Banker organizasyonu en iyi gayrimenkul profesyonelleri tarafından kurulmuştur ve kurucu liderler bizzat sahada ofislerin yanında yer alırlar.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyor. Küresel düşünme yaklaşımı ve yüz yılı aşkın tecrübesiyle paydaşları için bir yol gösterici oluyor.

Teknolojinin tüm olanaklarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Bu ve benzeri işlerde en az iki yıllık tecrübeli, Lise yada tercihen Üniversite mezunu, mesai saatlerinde esnek çalışabilen, 25 yaş ve üstü Bayan ofis asistanı aranmaktadır.

A-İNSAN İLİŞKİLERİ VE ORGANİZASYONEL BECERİLER

İşe bağlılık, İşbirliğine açıklık, Takım çalışmasına uyumluluk, İnsan Odaklı, Sözlü ve yazılı iletişim, Planlama, Kavramsal  Düşünme Yeteneği, Detaylara dikkat eden, Problem Çözme, İnsiyatif Alma, Zamanı iyi yönetme, Raporlama ve takip

B-KİŞİSEL ÖZELLİKLER

Öğrenmeye Açık, Yeniliğe Açık, Göreve Bağlı, Yardımsever, Empati Kurma, Örgüte bağlılık, Çalışma Azmi, Sıcak Kanlı, Pozitif, Düzenli ve Disiplinli, Sorumluluk Sahibi, Mütevazi, Güler Yüzlü, Özgüveni ve iletişim becerisi yüksek, Giyimine  ve Dış Görünüşüne Dikkat Eden, Diksiyonu Düzgün, Kendini İyi Yetiştirmiş, Kültürlü, En Az Lise Mezunu, Çalışma Konusunda Düzenli ve Disiplinli, İş Ahlakını ve Genel Etik Kurallarını Önemseyen

Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Ofis Elemanı
Sektör
: Gıda, Turizm, Hizmet
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Secretcv.com

Etiketler

İstanbul(Asya) Ofis Elemanı iş ilanı

Turizm Gıda Hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren COLDWELL BANKER TÜRKİYE firması için Tam Zamanlı çalışacak İstanbul(Asya) şehrinde ikamet edebilecek Ofis Elemanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara