Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
ENERJİ SATIŞ UZMANI

GENEL NİTELİKLER Firmamız, Enerji sektöründe ki faaliyetlerinde istihdam edilmek üzere Bay/bayan takım arkadaşları aramaktadır.
 
İşin Tanımı ve Detayı;
 
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen serbest tüketici limiti üzerinde elektrik tüketiminde bulunan herkes serbest tüketicidir. 2016 yılı itibarıyla EPDK tarafından belirlenen serbest tüketici limiti yıllık 3.600 kWh (ortalama aylık 125.-TL )'dir.
 
Yani aylık yaklaşık 125 TL ve üzeri tutarında elektrik faturası olan kullanıcılar, 'Serbest Tüketici' olarak nitelendirilir.  'Serbest Tüketici' grubuna giren bütün elektrik aboneleri (EV – İŞYERİ), kendi elektrik tedarikçilerini seçerek ucuz elektrik kullanma imkanına sahip olmaktadır.
 
Bu işlemin en güzel açıklayacak örnek; GSM operatörleri arasında geçiş işlemidir.
GSM aboneleri nasıl ki operatörler arasında (Türktelekom – Vodafone – Turkcell) geçiş işlemi yapabiliyorsa, serbest tüketici olarak nitelendirilen ve ortalama aylık 125.-TL üzerinde fatura ödeyen elektrik aboneleri de tedarikçi firmalarını değiştirebilmektedir.
 
Takım arkadaşlarımız ile %16’ya varan indirim fırsatını sunarak Elektrik Abonelerinin firmamızı tercih etmesini sağlamak istiyoruz.
Bu kapsamda İSTANBUL (Anadolu-Avrupa) ve KOCAELİ illerinde; 2.000 TL den başlayan MAAŞ+SGK+Yol+Yemek+Pirim yöntemi veya Direk Prim ücretlendirmesi yöntemi ile,
 
KOCAELİ - İSTANBUL(Anadolu-Avrupa) illeri haricinde TÜM TÜRKİYE’de ise Direkt Prim yöntemi ile çalışacak BAY/BAYAN takım arkadaşları arıyoruz.
 
Takım arkadaşlarımız için aylık gelir öngörümüz minimun 5.000.-TL’sıdır.
Ayrıca ek gelir elde etmek isteyen çalışanların da başvuru yapabileceği; İnsan ilişkilerinde başarılı, Sistemli ve programlı çalışabilen, Sosyal, Enerjik takım arkadaşları aranmaktadır.Firmamız, Enerji sektöründe ki faaliyetlerinde istihdam edilmek üzere Bay/bayan takım arkadaşları aramaktadır.

 
 
Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: Gebze - KocaeliTR
Pozisyon
: Satış Uzmanı
Sektör
: Enerji
Seviye
: Yeni Mezun
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Gebze Satış Uzmanı iş ilanı

Enerji sektöründe faaliyet gösteren Doruk Bilişim Hizmetleri firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise mezunu Gebze şehrinde ikamet edebilecek Satış Uzmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara