Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Muhasebe Elemanı

1991 Yılından bugüne DOST Grup ; Bilişim , Danışmanlık ve Enerji konularında faaliyet gösteren şirketleri bünyesinde barındırmaktadır
Adresimiz Bostancı E5-Metro çıkışına 300 mt uzaklıktadır.
Uzun süre birlikte çalışacağımız takım arkadaşları aramaktayız.Sigara içmeyen, kendini geliştirmeyi seven ve araştırmacı ruhlu arkadaşları tercih
etmek istiyoruz.

Kısa Şirket Tanıtımı
Grubumuz Enerji konularında faaliyet gösteren şirketleri bünyesinde barındırmaktadır .

İş Tanımı
Muhasebe kayıtlarını tutar ve raporlar, finansal kontrolleri gerçekleştirir, bütçe planlamasını ve takibini gerçekleştirir. Yasal Evrakları (beyanname v.s. ) düzenler. Banka ve diğer kurum ve kuruluşlar nezdinde muhasebe ve finans konularında şirketi temsil eder.


Aranan Asgari Özellikler
* Tercihen İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden
* İleride müdürlük görevini üstlenebilecek ve yürütebilecek kabiliyette olan

-Aranan Nitelikler
* Üniversite Lisans veya MYO mezunu (tercihen Ekonomi, İktisat, Maliye, Finans, İşletme veya Ekonometri bölümlerin den mezun,)
* En az iki yıl muhasebe dalında iş tecrübesi ve deneyimine sahip
* MS Office uygulamalarına hakim,
* Muhasebe paket programlarını daha önceden kullanmış.
* Referans verebilecek

Sektör - Bölüm - Pozisyon Bilgisayar / BT /İnternet - Muhasebe-Finans - Tümü
Elemanonline.com'da yayınlanmaktadır. İlan No: 450810Bu iş ilanı, Dost Bilişim Teknolojileri firması tarafından Muhasebe Elemanı pozisyonundaki eleman arayışı için yayınlanmıştır. Muhasebe Elemanı ilanına başvuru yapabilmeniz için elemanonline.com.tr'de kayıtlı özgeçmişiniz olması gerekmektedir. Elemanonline aday girişi yaptıktan sonra "Başvuru Yap" butonuna basarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Muhasebe Elemanı ilanına iş başvurusu yapmadan önce deneyimlerinizin iş ilanında istenen kriterlere uygun olduğundan emin olmalısınız. Firmanın diğer iş ilanlarını Dost Bilişim Teknolojileri sayfasından görebilir veya iş ilanları sayfasından kariyer hedefinize uygun diğer iş ilanlarına gözatabilirsiniz.

, İstanbul Anadolu - Ataşehir ilinde çalışacak arıyor.

Bilgisayar / BT /İnternet sektörlerinde, Muhasebe-Finans bölümlerinde ve Belirtilmemiş pozisyonlarında Tam Zamanlı şeklinde çalışması istenmektedir.
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: Ataşehir - İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Muhasebe Elemanı
Sektör
: Bilişim
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Elemanonline.com.tr
Yeni Bir İlan Ara