Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Saha Satış Danışmanı

Duayen Ltd Şti Duayen Ltd Şti

GENEL NİTELİKLER

Elektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe lider firmanın, Eskişehir,Gebze de bulunan satış ofisleri ile birlikte, Güney Marmara Çözüm Ortaklığını yapan DUAYEN A.Ş.;  Bursa merkezli ve farklı sektörlerde bir çok şirketin birleşiminden oluşmuştur.


   Bulunduğu her sektörde 1.liği hedefleyen şirketimiz ile; müşterilerimize sevdiklerini ve değer verdiklerini korumaları için profesyonel çözümler sunuyoruz.


   Sahada hizmetimizin tanıtımını tam anlamıyla yapacak, takım çalışmasına inanan, başarıyı, kariyeri hedefleyen ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek,özgüveni tam çalışma arkadaşları arıyoruz.

Tarih
: 9 ay önce
Şehir
: EskişehirTR, İzmit - KocaeliTR, Darıca - KocaeliTR, Derince - KocaeliTR, Gebze - KocaeliTR, Çayırova - KocaeliTR, Dilovası - KocaeliTR, Körfez - KocaeliTR, Başiskele - KocaeliTR
Pozisyon
: Saha Satış Danışmanı
Sektör
: Bilişim
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: 1-25 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Eskişehir, İzmit, Darıca, Derince, Gebze, Çayırova, Dilovası, Körfez, Başiskele Saha Satış Danışmanı iş ilanı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren Duayen Ltd Şti firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans mezunu Eskişehir, İzmit, Darıca, Derince, Gebze, Çayırova, Dilovası, Körfez, Başiskele şehirlerinde ikamet edebilecek 1-25 yıl tecrübeli Saha Satış Danışmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara