Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Reklam Satış Temsilcisi

EG Bilişim Teknolojileri Reklam ve Müh. Tic. Ltd.

GENEL NİTELİKLER GENEL NİTELİKLER
İnternet reklamcılığı alanında faaliyet gösteren EG Bilişim Teknolojileri şirketimize satış temsilci pozisyonu için aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları arıyoruz.
Google Adwords reklamcılığı konusunda bilgi düzeyinin iyi seviyede olması, En az 3 yıl satış tecrübesi,  Dijital reklam ajansı, e-ticaret firması ya da kurumsal bir şirkette dijital alanda çalışma deneyiminin olması, Dijital pazarlama alanında kariyer hedefinin olması,  Facebook reklamcılığı, Instagram, Youtube, Gmail reklamcılığı alanında bilgi düzeyinin iyi seviyede olması,  SEO hakkında bilgi sahibi olması, İkna kabiliyetinin yüksek olması, Özgüvenin yüksek olması, Telefonda iyi iletişim kurabiliyor olması, İletişim süreçlerini e-mail kanalıyla ve online görüşmelerde kusursuz yönetebiliyor olması gerekmektedir.
  İŞ TANIMI  
İŞ TANIMI
Uygun adayların şirket içi ve şirket dışı eğitimlerinden sonra Google Adwords sertifika sınavlarında başarılı olmaları beklenmektedir. Satış pozisyonu olarak adlandırdığımız bu pozisyonda çalışacak takım arkadaşlarımızın telefon ya da e-mail ile başlatacakları dijital reklam satış sürecini tamamlayana kadar müşteri iletişimlerini kusursuz bir şekilde devam ettirmeleri beklenmektedir. Telefon ya da e-mail süreci ile tamamlanamayan satışlar için toplantı süreçleri oluşturmaları beklenir. Başarıyla tamamlanan satışlardan sonra satış sonrası müşteri memnuniyeti sağlamak ve performans değerlendirmeleri yapmak bu pozisyondan beklediğimiz başlıca görevlerdir. Doğru hedef kitlesini ve bu kitledeki müşterileri belirleyebiliyor olmak bu pozisyon için en önemli özelliktir. Bu nedenle araştırmayı sevmek, müşteri iletişiminden zevk almak ve satış gerçekleştirdikten sonra mutluluk duymak bu pozisyonun size uygunluğunu göstermektedir. Ben de varım, tecrübem bu pozisyona uygun ve daha çok çalışırsam hedeflerin ötesine geçerim diyorsan seni bekliyoruz. 

* İlgili pozisyona tecrübesiz adaylar alınmayacak ve uygun tüm adayların öncelikle telefon mülakatını tamamlamaları beklenecektir. 

Satışı yapılacak ürünler:  
Google Adwords İnternet Reklamcılığı ürünleri (search, remarketing, gdn, pla, youtube reklamları, gmail reklamları)  SEO Sosyal Medya Yönetimi Mevcut müşteri hesapları analizleri sonucunda çıkan eksiklerin belirlenmesiyle müşteri ihtiyaçları,
?
Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: Beşiktaş - İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Reklam Satış Temsilcisi
Sektör
: Bilişim, Reklam ve Tanıtım
Seviye
: İşçi
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 3 yıl
Kaynak
: Kariyer.net
Yeni Bir İlan Ara