Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Satış Sorumlusu

GENEL NİTELİKLER Ego Grup olarak 15 yıllık tecrübe ve donanımımız ile; TV programları, reklam mecraları, dergiler, indoor-outdoor reklamcılığı, etkileşimli medya ve air show medya araçlarını da kullanarak geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübeyle hayallerinizi gerçekleştiriyoruz... Reklam mecraları olarak; genellikle farklı, ilgi ve dikkat çeken, sıradanlaşmışın dışında mecraları tercih etmekte ve firmalarımıza sunmaktayız. 
Ego Grup’un reklam kolundaki birinci önceliği her zaman ve her zaman reklam mecramızın firmamıza ne kazandırdığıdır. Ego Grup Medya İnşaat Ticaret Limited Şirketi “TV Programları”, “Reklam ve Organizasyon” ve “İnşaat” sektörü olmak üzere üç farklı alanda; dinamik, yenilikçi ve yaratıcı ekibiyle hizmet vermektedir. Ego Grup birçok TV projelerinde hizmet etmiş ve yeni projelerle ekranlara gelmek için tüm enerjisi ile çalışmaktadır.
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR, Kadıköy - İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Satış Sorumlusu
Sektör
: Medya, Sağlık, Basım - Yayın, Reklam ve Tanıtım
Seviye
: İşçi
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: 2-5 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

İstanbul(Avr.), Kadıköy Satış Sorumlusu iş ilanı

Medya Basım - Yayın Sağlık Reklam ve Tanıtım sektörlerinde faaliyet gösteren Ego Grup Medya İnşaat Ltd Şti firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans veya Master veya Doktora mezunu İstanbul(Avr.), Kadıköy şehirlerinde ikamet edebilecek 2-5 yıl tecrübeli Satış Sorumlusu aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara