Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
RESEPSİYONİST

EROĞLU GAYRİMENKUL

GENEL NİTELİKLER

Eroğlu Gayrimenkul Skyland İstanbul Projemizde görevlendirilmek üzere,

  • Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu,
  • Gayrimenkul sektöründe en az 1 yıl deneyimli,
  • Satış Pazarlama konusunda kariyer hedefi olan,
  • MS Ofis uygulamalarını aktif kullanabilen,
  • İnsan İlişkileri kuvvetli,
  • Diksiyonu düzgün, etkin iletişim kurabilen,
  • Haftasonu çalışabilecek,
  • Müşteri odaklı olmayı benimsemiş, 
  • Temsil yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, 
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,

çalışma arkadaşı arıyoruz.

EROĞLU GAYRİMENKUL HAKKINDA
 
Sektörün klişelerini değiştirmek için gerekli olan her şeye sahibiz...
 
Eroğlu Holding'in tekstil ile başlayan, 33 yıllık ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Gayrimenkul; konut, alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kağıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya, Muğla, Bursa ve Edirne’de projeler geliştiren ve geliştirmeye devam eden Eroğlu Gayrimenkul'ün gerçekleştirdiği ve önümüzdeki 2 yıl içerisinde tamamlamayı hedeflediği projelerin toplam büyüklüğü 2,6 milyon metrekareye ulaşmaktadır. Tekstilden gelen estetik anlayışını ve global arenada önemli başarılara imza atarak, tekstil sektöründe ilke edindiği 'marka yaratma' üzerine kurulu iş modelini inşaatta da devam ettirmeyi amaçlayan Eroğlu Gayrimenkul;  deneyimi ve sektörde markalaşmış profesyonel çalışanları ile sektörün klişelerini değiştirerek yeni bir dönemin kapılarını açmıştır.
 
2008'de açılan Tekira AVM'nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yöneten, 2009'da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini hayata geçiren Eroğlu Gayrimenkul, 2010'da ise Oksizen Konakları'nın daire teslimlerini yapmış ve İstanbul Lounge projesine imza atmıştır.
Eroğlu Gayrimenkul 2011 yılında; İstanbul Lounge 2, Yenimoda Evleri, Platform Merter, Florya Ekşinar Konakları, Ofishane, Harmony Towers projelerine başlamıştır.
2012’de Ofishane ve İstanbul Lounge projelerini tamamlayıp sahiplerine teslim etmiş, Erasta Antalya AVM projesinin de ilk etabını bitirip, hizmete açmıştır. Yine bu yıl Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden biri olan Seyrantepe’deki karma projesi Skyland İstanbul’un inşaatına başlamıştır. 2013 yılının başında İstanbul Lounge 2 projesini tamamlayıp sahiplerine teslim eden Eroğlu Gayrimenkul, Antalya'da inşaatını tamamladığı ilklerin alışveriş merkezi Erasta Antalya AVM'yi de hizmete açmıştır. 2014’ün Haziran ayında Erasta Fethiye AVM'yi AVM zincirinin ikinci halkası olarak hizmete sokan ve Yeni Moda Evleri’nin teslimlerini başlatan Eroğlu Gayrimenkul, aynı yıl içinde Bursa'da hayata geçirdiği Harmony Towers projesini de sakinleriyle buluşturmuştur.
2015 yılında Edirne’de Erasta AVM zincirinin 3. Halkası olan Erasta Edirne AVM’nin inşaasına başlamıştır. 
 
Eroğlu Gayrimenkul yeni projeler geliştirerek hedeflerine emin adımlarla devam etmektedir.

Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Resepsiyonist
Sektör
: Tekstil, Topluluklar
Seviye
: Yeni Mezun
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

İstanbul(Avr.) Resepsiyonist iş ilanı

Tekstil Topluluklar sektörlerinde faaliyet gösteren EROĞLU GAYRİMENKUL firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans veya Master veya Doktora mezunu İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek Resepsiyonist aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara