Makine Mühendisi-Gaziantep
Başvur

Fortes Mühendislik

İş Tanımı

Isıtma sektöründe 2006 yılından itibaren faaliyet gösteren Fortes Mühendislik, özellikle bireysel ısıtma sistemlerinde girmiş olduğu tüm illerde lider olmayı başarmış bir firmadır.


18 ilde 32 şubesi bulunan 100’ün üzerindeki satış personeliyle müşterilerine hizmet vermektedir.2014 yılında yapmış olduğu “Verimli Enerji Sistemleri” açılımı ile hizmet çeşitliliğinde ciddi bir atağa kalkmayı hedeflemektedir.

Kaskad kazan sistemleri ve Yenilenebilir enerji sistemleri ile ilgili olarak yapılanmasının tamamlayan firma, kurulumu tamamlanan Verimli Enerji Departmanı ile müşterilerine yenilikçi, verimli ve optimum çözümlerinde önce teknik olarak uygunluk arayan bir anlayışa sahip olan firma, mühendislik anlayışına uymayan hiç bir projenin altına imza atmayarak bu konudaki kararlılığını göstermektedir.

Aranan Nitelikler

Türkiye çapında faaliyet gösteren Doğalgaz sektörün de lider firmamıza Gaziantep şubemizde görevlendirilmek seyahat engeli olmayan üzere Makine Mühendisi alınacaktır.  
•İnsan ilişkileri yüksek, enerjik, özverili, çalışkan, disiplinli ve uyumlu,
•B sürücü ehliyetine sahip aktif araç kullanabilen
•Erkek Adaylar için Askerlikle ilişiği olmayan


daha önce doğalgaz sektöründe çalışmış olması tercih sebebidir.


Tarih
: 1 hafta önce
Şehir
: GaziantepTR
Pozisyon
: Makine Mühendisi
Sektör
: Yapı
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Yenibiris.com

Etiketler

Gaziantep Makine Mühendisi iş ilanı

Yapı sektöründe faaliyet gösteren Fortes Mühendislik firması için Tam Zamanlı çalışacak Gaziantep şehrinde ikamet edebilecek Makine Mühendisi aranıyor!

Yeni Bir İş İlanı Ara