Muhasebe Elemanı (1135)
Başvur

Şirketimiz endüstriyel otomotiv iç kaplama, montaj, ses ve ısı iletimi konularında 2008 yılından beri Türk otomotiv yan sanayisindeki şirketlere proje desteği sağlamakla beraber çeşitli akustik özellikteki pad'ler, sünger ve sünger türevi esnek köpük malzemelerin imalatını yaparak otomotiv sektöründe ve endüstride yalıtım çözümleri üretmektedir.
Otomotiv yan sanayisindeki kurumsal müşterilerimize otomotiv sektörünün ihtiyaç duyduğu pek çok tekstil malzemesini projelerinin gerektirdiği teknik özellik ve ölçülere göre iş ortağımız pozisyonundaki tedarikçilerimize özel üretim yaptırdıktan sonra kendi bünyemizde gerekli hatlarımızda işleme almaktayız.
Hatlarımızı 4 ana grupta toplayabiliriz ; Kesim, Dikim, Laminasyon ve Montaj

Aradığımız arkadaş şirketimizin bir aile üyesi olarak görevinin getirdiği bilinç ve sorumlulukla çalışacak, Genel Muhasebeye hakim ( borç alacak takibi, ödemeler, fatura kesimi, personel SGK ve maaş bordroları) satın alma, stok takibi ve iç denetim yapacak, resmi kurumlarla (Bankalar, Vergi Dairesi, SGK, vs) iletişimi yürütecektir. Logo Tiger 2 programını çok iyi düzeyde bilmesi ve raporlamalarda tecrübesi beklenmektedir. Ayrıca firmamızın malzeme, yarı mamül ve ürün stoklarının takibi ile ilgili barkod sistemini kullanması gerekmektedir. Doğrudan genel müdüre raporlama yapacaktır.
Aranan Nitelikler :
4 yıllık üniversitelerin muhasebe veya iktisat bölümünden sınıfını başarı derecesiyle tamamlayıp mezun olmak,
Görevinin getirdiği disiplin, düzen, dakiklik ve çalışkanlığa sahip olmak,
İnsan ilişkilerinde başarılı, sabırlı ve takım çalışmasına uygun olmak,
Analitik düşünmek,
Düzgün ve titiz raporlama ve dosyalama yapmak,
B tipi ehliyete sahip olup aktif araç kullanmak,
Bilgisayarı iyi derecede kullanmak,
Tarih
: 6 gün önce
Şehir
: Tuzla - İstanbul(Asya)
Pozisyon
: Muhasebe Elemanı
Sektör
: Otomotiv
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Elemanonline.com.tr
Yeni Bir İş İlanı Ara