Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Üretim Lojistik - Plastik Enjeksiyon Operatörü

GI Group Human Resources And Consultancy

GENEL NİTELİKLER Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 40’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.
 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz beyaz eşya yan sanayi alanında faaliyet gösteren firmamız için “ Üretim Lojistik Operatörü” ve "Plastik Enjeksiyon Operatörü" arayışımız mevcuttur.
  İŞ TANIMI Üretim Lojistik Operatörü için işletme içinde kasaların ve ürünlerin transferlerinin yapılması, transpalet kullanması,

Plastik Enjeksiyon Operatörü için çıkan parçaların kontrolü ve istiflenmesi, vardiya amirlerinin bilgilendirilmesi. 
 
Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: Silivri - İstanbul(Avr.)TR
Sektör
: İnsan kaynakları
Seviye
: İşçi
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Silivri Üretim Lojistik - Plastik Enjeksiyon Operatörü iş ilanı

İnsan kaynakları sektöründe faaliyet gösteren GI Group Human Resources And Consultancy firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans veya Master veya Doktora mezunu Silivri şehrinde ikamet edebilecek Üretim Lojistik - Plastik Enjeksiyon Operatörü aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara