Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Mimar

Gintek İnşaat San Ve Tic A.Ş. Gintek İnşaat San Ve Tic A.Ş.

GENEL NİTELİKLER BAŞLIK: MİMAR

GENEL NİTELİKLER:

KARAMAN Stadyum şantiyemizde Mimar olarak çalışmak üzere özverili, sorumluluk sahibi, aşağıdaki özellikleri taşıyan mimarlar;
- Mimarlık diploması bulunan
- Devlet ya da herhangi bir kişi/kuruluşa hizmet/taahhüdü bulunmayan
- İleri derecede AutoCad ve MS Excel hakimiyeti olan
- Min.5 yıl tecrübeli, tercihen Stadyum inşaat projelerinde saha tecrübesi bulunan
- Metraj çıkarma, keşif hazırlama,proje çizim, hakediş - kesin hesap hazırlama konularında bilgili
- İmalat kontrolü ve iş programı yapılması, takip edilmesi konularında yetkin
- Bayındırlık pozlarına aşina, birim fiyat analizi konusunda uzman İŞ TANIMI İŞ TANIMI -  MİMAR:   Asli Görev, Yetki ve Sorumluluklar: 1. Sorumlu olduğu üretimlerin zamanında, projesine uygun olarak tamamlanmasının sağlanması, günlük üretim raporunun düzenlenmesi, uygulamanın izlenmesi. 2. Günlük üretim için gereken malzeme, işçi ve personel, taşeron makina ekipman ihtiyacının saptanarak sağlanması için gereken girişimlerin yapılması. 3. Biten imalatların kontrolü, onaylatılarak ilgili kayıtların oluşturulması. 4. Uygulamada çıkan sorunların incelenerek çözüm getirilmesi, teknik kontrollerin yapılması. 5. İş güvenliği yönetmelik ve talimatlarına uygun çalışılmasının sağlanması. 6. Sorumlu olduğu üretimle ilgili inşaat taşeronlarının üretimlerinin izlenmesi, hak edişlerin kontrolü. 7. Sorumlu olduğu üretimde çalışanların hak ediş ve puantajlarının takibi. 8. Metraj, hak ediş, günlük rapor ve malzeme giriş çıkışları ile ilgili üst birimlerin verdiği görevleri yerine getirmek ve yardımcı olmak. 9. Taşeron Sözleşme, Metraj ve hak edişlerinin hazırlanması. 10. İdare metraj ve hak edişlerinin çıkarılması. 11. Her türlü keşif, metraj, hak ediş, pursantajların düzenlenmesi 12. Verilen iş programına göre detaylı iş programının hazırlanması. 13. Günlük ve aylık raporların hazırlanması, izlenmesi. 14. Tüm ataşman v.b. işlerin yapılması ve Mühendislik Birimine iletilmesi. 15. Yapılacak ana iş kalemlerinin iş metod tariflerinin yapılması ve onaylatılması.        
Tarih
: 8 ay önce
Şehir
: Karaman Merkez - KaramanTR
Pozisyon
: Mimar
Sektör
: Yapı
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 5 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Karaman Merkez Mimar iş ilanı

Yapı sektöründe faaliyet gösteren Gintek İnşaat San Ve Tic A.Ş. firması için Tam Zamanlı çalışacak Lisans mezunu Karaman Merkez şehrinde ikamet edebilecek en az 5 yıl tecrübeli Mimar aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara