İşCepte.net Gizlilik Poliçesi

Bu Gizlilik Poliçesinin amacı web sitemizi kullanırken kişisel bilgilerinizi paylaşmanız söz konusu olursa bunların ne şekilde saklandığı, kullanıldığı ve paylaşıldığı konusunda bilgi vermektir.

Kişisel Bilgileriniz

Sitemizi genel olarak herhangi bir kişisel bilginizi vermeden ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanmak için herhangi bir kişisel bilginiz talep edilmemektedir.

Bilgi Güvenliği

İşCepte.net, bilgilerin güvenliğini sağlamak için gerekli güvenlik önlemlerini barındırmaktadır. Bununla birlikte, güvenlik ve gizlilik riskleri tamamen önlenememektedir. Bu sebeple İşCepte.net, bu gizlilik poliçesinde açıklanmış durumlar dışındaki diğer yollar için oluşacak gizli bilgilerin açığa çıkmaması güvencesini garanti edememektedir.

Yasal Uyarılar

Sitemizi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, ilgili olduğu yerlerde Avrupa Birliği Veri Koruma Yönergesi (General Data Protection Regulation), hali hazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve firmamıza ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk sizlere aittir.

Sitede yapılan tüm çalışmaların her hakkı saklıdır. Ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz.

İşCepte.net, site üzerinde yer alan her türlü bilgi, haber, makale ve diğer materyal ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Gizlilik Poliçesinin Değiştirilmesi

İşCepte.net bu gizlilik poliçesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Poliçe içeriği değiştirildiğinde yeni poliçe, web sitemizde duyurulması ile yürürlüğe girer.

İşCepte.net'e gösterdiğiniz ilgi ve güven nedeni ile teşekkür ederiz.