İşCepte.net Gizlilik Poliçesi

Gizliliğinizi korumak İşCepte.net için önemlidir. Bu Gizlilik Poliçesinin amacı web sitemizi kullanırken paylaştığınız kişisel bilgilerinizin ne şekilde saklandığı, kullanıldığı ve paylaşıldığı konusunda bilgi vermektir.

Kullanım Geçmişiniz

İşCepte.net sitesini kullanırken sunucularımız otomatik olarak görüntülediğiniz sayfaları, yaptığınız aramaları ve incelediğiniz ilanları; hangi zaman aralığında ve hangi web tarayıcısı ile görüntülediğinizi kaydedebilir. Kayıt edilen bu bilgiler sizin iş arama tecrübelerinizi kişiselleştirmek ve yönetim amaçları doğrultusunda web sitemizin geliştirilmesi için kullanılmaktadır.

Kişisel Bilgileriniz

Sitemizi genel olarak herhangi bir kişisel bilginizi vermeden ziyaret edebilirsiniz. Buna rağmen, İşCepte.net’in üyelik gerektiren bazı özel bölümlerine girebilmeniz için adınız ve eposta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi sorabiliriz. Üye olurken verdiğiniz kişisel bilgiler, yalnızca talepte bulunduğunuz hizmetler ve sitemizin geliştirilmesi için kullanılacaktır.

Kişisel Bilgilerinizin Paylaşılması

Kişisel bilgilerinizi yasal zorunluluklar çerçevesinde; devlet yetkilileri ile veya ileride herhangi bir organizasyonun parçası olmamız durumunda o organizasyonun istekleri doğrultusunda farklı üçüncü kişilerle paylaşmak zorunda kalabiliriz. Bunların haricindeki durumlarda kişisel bilgileriniz İşCepte.net hizmetleri dışında bir amaç için herhangi bir kişi veya organizasyon ile paylaşılmayacaktır.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

İşCepte.net, kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumak için bilgilerinizin hassaslığı ile eşdeğerde güvenlik önlemleri barındırmaktadır. Bununla birlikte, güvenlik ve gizlilik riskleri tamamen önlenememektedir. Bu sebeple İşCepte.net, bu gizlilik poliçesinde açıklanmış durumlar dışındaki diğer yollar için oluşacak kişisel bilgilerinizin açığa çıkmaması güvencesini garanti edememektedir.

Yasal Uyarılar

Sitemizi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, hali hazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve firmamıza ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul ettiğiniz varsayılmaktadır. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk sizlere aittir.

Ayrıca sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi maksadı ile sitede yapılan tüm çalışmaların her hakkı saklıdır. Ticari amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeden kullanılamaz.

İşCepte.net, site üzerinde yer alan her türlü bilgi, haber, makale ve diğer materyal ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Gizlilik Poliçesinin Değiştirilmesi

İşCepte.net bu gizlilik poliçesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Poliçe içeriği değiştirildiğinde yeni poliçe, e-mail hesabınıza gönderilmesi veya web sitemizde duyurulması ile yürürlüğe girer.

İşCepte.net'e gösterdiğiniz ilgi ve güven nedeni ile teşekkür ederiz.