Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Soğutma Ustası

Gnc Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Gnc Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

İş Tanımı

KURUMSAL

 

1998 yılında endüstriyel mutfak ekipmanları üretimine başlayan Krom-mak Mutfak, son yıllarda sektörde aranan firmalardan olmuştur. 2006 yılında GNC markasını oluşturan firmamız CNC teknolojisinin yardımı ile daha dinamik bir yapı kazanmış ve en kaliteli ürünü zamanında en uygun fiyata müşterisine ulaştırmayı kendine hedef belirlemiş; kısa sürede çok mesafe almış ve almaya devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Endüstriyel Mutfak ve Servis Sistemleri, Çamaşırhane ve Soğuk Oda pazarında hijyen, çevre kuralları ve yasalar çerçevesinde, müşterilerin bugün ve gelecekti ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak. Müşterilerimize, işlerine gerçek değer katan yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler vererek müşterilerimizle karşılık bir güven inşa ederiz. Gelişmek için asla bitmeyen bir arayışla, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve tedarikçilerimizin beklentilerine saygı duyarız.

 

Vizyonumuz

Müşteriler, Tedarikçiler, Çalışanlar, Hissedarlar ve çevreden oluşan beş paydaşın sürekli mutluluğunu sağlarken ve kendini sürekli geliştirirken, Sektördeki önderliğini kalıcı kılan, Uluslararası Pazarda da tercih edilen firmalardan biri olmak.

Aranan Nitelikler
  • 25-45 yaşlarında 
  • Sorumluluk sahibi 
  • Çalışmayı seven hayattan kopmamış yaşama sevinci olan
  • Maaş sgk yol yemek agi imkanlarına sahip olacak
  • Tecrübeli çalışma arkadaşı arayışı içindeyiz.

Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: Gaziemir - İzmirTR
Pozisyon
: Soğutma Grup Şefi
Sektör
: Dayanıklı Tüketim Ürünleri
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: İsbul.net
Yeni Bir İlan Ara