Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Satış Danışmanı

H&M

GENEL NİTELİKLER H&M Türkiye iki yıldır, Great Place to Work®  Türkiye Enstitüsü tarafından “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesinin 500-2000 çalışan kategorisinde 3.lük ödülünü kazanıyor. Aynı zamanda geçen yıl Great Place to Work® yarışmasına katılım gösteren ülkelerde kazanılan lokal başarılar sonucu H&M, Avrupa’nın En İyi 10 İşvereni arasında ve Dünyanın En İyi 25 İşvereni arasında yer aldı! Great Place to Work, değerlendirmelerinin önemli bir kısmını çalışan oylamaları üzerinden gerçekleştiriyor. Başarımızın temelinde şirketimizde çalışan ekip arkadaşlarımızın olduğunu biliyoruz!
Hey Sen! Mükemmel bir kariyere, en çok çalışılmak istenilen şirkette mi ulaşmak istiyorsun?
Sana başta benzeri olmayan eğitim ve gelişim programları olmak üzere, kendini rahatça ifade edebileceğin özgür bir çalışma ortamı ve tıpkı gardrobundaki kombinler gibi sonsuz bir kariyer imkanı sunuyoruz.

Buradan ancak Edirne Erasta AVM'de açacağımız yeni H&M mağazamıza başvuru yapabilirsiniz. Bu ilan üzerinden farklı mağazalar için yapacağınız başvurular sistem tarafından otomatik olarak reddedilecektir.

İŞ TANIMI Genel Görev Tanımı: Müşterilere en iyi alışveriş deneyimini, farklı ürün yelpazesi sunarak yaşatmak. 
İş Tanımı ·         Aktif olarak ürünlerle çalışır, stoklama, eksik çıkartma, askılama, görsel düzenleme yaparak, H&M standartlarına göre maksimum satış fırsatı yaratır ·           Sevkiyat aracının karşılanması, boşaltılması, kolilerin teslim alınıp, ürünlerin açılması/kapatılması ve ürünlerin alarmlandığından emin olmasını sağlamak. ·         Kasa noktalarında müşterilere hızlı yardımcı olarak, ürün satışı,iade gibi tüm işlemlerini gerçekleştirir.
  Müşteri Servisi ·         H&M standartlarına göre direk veya dolaylı yollarla en iyi müşteri servisini satış, kabin ve kasa alanlarında sunmak.   Verimlilik ·         İndirim, fiyat değişikliği, transferler ve kasa rutinlerini eksiksiz uygular. ·         H&M prosedürleriniin uygulanması, güvenliğin sağlanması ve kayıbın önlenmesinde aktif rol oynar.   Takım Çalışması ·         Satış alanı, kabinler, kasa noktası ve depoda takım arkadaşlarıyla verimli bir şekilde takım halinde çalışır. ·         H&M değerlerine, şirket içi standartlarına, prosedürlerine ve politikalarına bağlı olarak çalışır.   Minimum Aday Yeterliliği: ·     En az Lise ya da dengi mezunu olmak. ·     Koli vb. ağır materyalleri kaldırabilmek.
·     Tam Zamanlı (FT) pozisyonlarında en az 1 senelik perakende tecrübesine sahip olmak.
    Yetenek, Beceri ve Diğer Gereklilikler ·         Mükemmel müşteri servisi becerisi ·         Satış fırsatlarını görüp, bunları uygulamaya kopyabilen ·         Yeni şeyler öğrenmeye açık ·         İyi iletişim becerisine sahip olmak ·         Çoklu iş yapabilen ve hızlı bir doğaya sahip olmak ·         Görevleri bitirebilen ve yeri geldiğinde insiyatif alabilen ·         Verilen görevleri zaman sınırını geçirmeden bitiren ·         Zamanı iyi kullanabilen ve öncelik sırası yapabilen ·         Esnek çalışma saatlerine uygun olan. (Haftasonu ve Akşam da dahil olmak üzere)
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: EdirneTR
Pozisyon
: Satış Danışmanı
Sektör
: Perakende
Seviye
: İşçi
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Edirne Satış Danışmanı iş ilanı

Perakende sektöründe faaliyet gösteren H&M firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans veya Master veya Doktora mezunu Edirne şehrinde ikamet edebilecek Satış Danışmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara