Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Satış Danışmanı

Hıdırusta Otomotiv A. Ş. Hıdırusta Otomotiv A. Ş.

İş Açıklaması

Tüm Dünya genelinde her türlü vasıta (Kamyon-Otobüs-Ticari araç) toptan yedek parça satış ve pazarlama alanında faaliyet gösteren firmamızın Satış Pazarlama departmanında görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere ekip arkadaşı arıyoruz. Yeni ticaret fırsatları yaratmak, marka bilinirliğini artırmak ve markanın sektördeki konumunu geliştirmek, Sektörün güncel ve gelecekteki durumunu sürekli olarak incelemek ve araştırmak ve bu doğrultuda sektör durumunu değerlendirmek, Firmayı sektörde en iyi şekilde temsil edebilmek, Firmanın belirlediği bölgelerde müşterilerin ulaşabileceği kilit bağlantı olup müşterilerin sorunlarını çözmek, Yeni satış ve pazarlama stratejileri geliştirmek,

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Üniversite mezunu, (Tercihen Makine Mühendisliği ve Otomotiv bölümlerinden mezun) Otomotiv, ağır vasıta yedek parça sektöründe bilgi sahibi ya da ilgili olan, MS Office programlarına hâkim, Yeni müşteri ilişkileri oluşturma konusunda hırslı ve istekli, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Satış Pazarlama yeteneği olan, Sorumluluk bilinci ve şirket temsil kabiliyeti yüksek, Dikkatli, disiplinli ve pratik, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, İnsan ilişkilerinde başarılı; pozitif düşünce ve profesyonel yaklaşıma sahip, Kendini sürekli geliştirmeye açık, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Tarih
: 10 ay önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Satış Danışmanı
Sektör
: Otomotiv
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Secretcv.com

Etiketler

İstanbul(Avr.) Satış Danışmanı iş ilanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Hıdırusta Otomotiv A. Ş. firması için Tam Zamanlı çalışacak İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek Satış Danışmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara