Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Aşçı Yardımcısı

HMSHost Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Anonim Şirketi

İş Tanımı

HMSHost, Host Services ismi ile 1897 yılında Amerika’da kuruldu. 1982 yılında şirket Marriott Corporation tarafından devralındı ve Host Marriott Services adı altında faaliyetlerine devam etti.

1999 yılında HMSHost, gıda, içecek ve seyahat perakende sektöründe pazar liderleri olan İtalyan şirket Autogrill iştiraklerinden biri oldu. İtalya’nın Milano kentinde yerleşik Autogrill’in bir bağlı şirketi olan HMSHost, ABD, Kanada, Avrupa, Afrika ve Asya Pasifik bölgelerindeki önde gelen havaalanları dâhil, 100’ün üzerinde havaalanında yürüttüğü faaliyetlerle küresel bir mevcudiyete sahiptir.

Autogrill Grubu, seyahatçiler için dünyanın en büyük yiyecek & içecek ve perakende sağlayıcısıdır.  € 4.8 milyarı aşan satışlarıyla, Autogrill, HMSHost ve Autogrill şirketleri, 423 ülkede, (216 havaalanı ve 704 otoban dâhil) 1200’ü aşkın mekândaki 5300’ü aşkın satış noktasında 68,000 çalışanıyla yılda yaklaşık 1 milyar seyahat müşterisine hizmet vermektedirler.

HMSHost Türkiye, Sabiha Gökçen Havalimanı merkezlidir ve Eylül 2012’den beri havalimanındaki 16 adet yiyecek ve içecek mağazasıyla misafirlerine hizmet vermektedir. HMSHost, Mart 2015'te İÇTur firması ile tam koordinasyon içerisinde çalışarak, Antalya Havalimanı'nda da 8 adet mağaza ile misafirlerine hizmet vermeye başlamıştır.

Aranan Nitelikler

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'ndaki şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere,

*Tercihen lise mezunu,
*Minimum 3 yıl dünya mutfağı tecrübesi olan,
*Tercihen reçete sisteminde çalışma tecrübesi bulunan,
*Gıda Güvenliği ve Hijyen kurallarına önem veren,
*Takım çalışmasına yatkın, işini severek yapan,
*Prezantabl, görünüşüne önem veren, iletişim kabiliyeti yüksek,
*Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan,
*İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
*Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış ya da 2 sene tecilli,

“Aşçı Yardımcısı” aramaktayız.

Tarih
: 9 ay önce
Şehir
: İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Aşçı Yardımcısı
Sektör
: Gıda
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Yenibiris.com

Etiketler

İstanbul(Asya) Aşçı Yardımcısı iş ilanı

Gıda sektöründe faaliyet gösteren HMSHost Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Anonim Şirketi firması için Tam Zamanlı çalışacak İstanbul(Asya) şehrinde ikamet edebilecek Aşçı Yardımcısı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara