Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
FİZİK TEDAVİ UZMANI

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

GENEL NİTELİKLER Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde bulunan Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini de taşımaktadır. 
Medipol Üniversitesi Hastanesi / Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu güçlü hekim ve akademik kadro, iyileştiren hastane mimarisi, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli bir referans merkezidir.
Medipol Eğitim ve Sağlık Grubunun Türkiye' deki haklı gururu olan Medipol Mega Hastaneler Kompleksi tüm dünyadan hasta kabul edebilen, hem hizmet hem de akademik JCI akreditasyonu almış, bebek dostu bir sağlık kompleksidir.
 
İnsanın en önemli değerlerinden biri olan Sağlık'a, en ileri teknolojiyi kullanarak, bütüncül kalite anlayışı ile geniş kitlelere saygıdeğer bir hizmet vermek isteyen hekimlerimizin başvurularını bekliyor, aramızda görmek istiyoruz.

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapmış,
  • Tercihen en az 2 yıl deneyimli,
  • Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem teknik ve teknolojilere hakim,
  • Hasta memnuniyeti odaklı, 
  • İletişim yönü güçlü, pozitif ve güler yüzlü,
  • Empati yeteneği gelişmiş,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen.
İŞ TANIMI
Medipol Üniversitesi Hastanesi / Medipol Mega Hastaneler Kompleksinde    görevlendirilmek üzere ''Fizik Tedavi Uzmanı'' istihdam edilecektir.
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Fizik Tedavi Uzmanı
Sektör
:
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: 2-5 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

İstanbul(Avr.) Fizik Tedavi Uzmanı iş ilanı

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ firması için Tam Zamanlı çalışacak Doktora mezunu İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek 2-5 yıl tecrübeli Fizik Tedavi Uzmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara