Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
PART- TIME Terra City JOİKids Çocuk Oyun Alanı

Joi Eğlence A. Ş.

İş Tanımı JOİ EĞLENCE A.Ş.

Çocukların trend eğlence ve oyun konseptlerini takip eden, geniş bir hedef kitlenin eğlence ihtiyacını karşılayan JOİ A.Ş., geleceğin eğlence anlayışına yaklaşmak için kuruldu. Eğlence merkezi işletmeciliği yapan, bilişim teknolojileri ve yazılım geliştirme uzmanlarının yanı sıra marka yönetimi ve strateji belirleme konusunda profesyonellerden oluşan firma, eğlencenin küresel tanımına uygun olacak şekilde organize edildi. Eğlenceyi bir bütün olarak algılama ve algılatma yolunda, ulusal franchise sistemi ile büyüyen JOİ A.Ş., her gün yenilenme ve hep yeni kalma hedefleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Aranan Nitelikler

Terra City Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde açılan JOİKids Oyun Alanı'mız  için diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren deneyimli-deneyimsiz 'HAFTA SONU ÇALIŞABİLECEK PART-TIME OYUN ALANI PERSONEL'leri arıyoruz.   

18-25 yaş arası
En az lise mezunu
Çocukları seven çocukla çocuk olabilen
Ebeveyn dilinden anlayabilen
Sorumluluk sahibi
Kişisel hijyenine önem veren, sigara kullanmayan
Mağaza içi farkındalığı ve motivasyonu yüksek
Marka kurumsalına uygun tavır ve davranışlara sahip
Takım arkadaşlarıyla uyumlu çalışabilen
Bayan
Tarih
: 6 ay önce
Şehir
: AntalyaTR
Sektör
: Eğlence - Kültür - Sanat
Çalışma Şekli
: Yarı Zamanlı
Kaynak
: Yenibiris.com

Etiketler

Antalya PART- TIME Terra City JOİKids Çocuk Oyun Alanı iş ilanı

Eğlence - Kültür - Sanat sektöründe faaliyet gösteren Joi Eğlence A. Ş. firması için Yarı Zamanlı çalışacak Antalya şehrinde ikamet edebilecek PART- TIME Terra City JOİKids Çocuk Oyun Alanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara