Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Cam Uzmanı

GENEL NİTELİKLER Firmamız, 1995 yılından 2006 yılına kadar, Otomotiv sektörüne otomotiv iç giydirme parçalarına ait metal armatür parçalarının seri bir şekilde imalatını yaparak sektörde saygınlık kazanmıstır. Otomotiv sektörüne farklı ürünler gelistiren, tasarlayan ve imal eden Firmamız 2006 yılında Kalıp imalatına başlamıştır. otomotiv iç giydirme ve akustik parçaların üretildiği kalıp sistemleri konusunda sektöründe de ürün kalitesi,fiyat avantajı ve anında servis hizmeti sayesinde bu sektörde ön plana çıkmayı basarmıstır. 

Firmamız, müsterilerinin gereksinim ve beklentilerini karsılayacak kalitede ürünler sunarak, pazar payını ve rekabet gücünü arttırmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulasmak için; gelisen teknolojiyi takip eden ekip ve ekipmanlarıyla, kalite yönetim sistemlerine uygun bir sekilde çalısmalarını gelistirerek sürdürmektedir.

İŞ TANIMI
* İyi Derecede CAM Tasarımı bilen ve tercihen (CatiaV5R21),(WorkNc) Cam Programlarını kullanabilen.
* Kalıp İşleme, Bilgisi olan ve Hacim Kalıpçılığı,Saç Kalıpçılığı ve Plastik Enjeksiyon Kalıpçığı Konusunda tecrübesi olan.
* Köprü tipi dik işleme merkezi CNC tezgahlarında daha önce çalışmış. Fanuc,Siemans ve Fagor İşletim Sistemlerine hakim.
* Tercihen Çayırova,Gebze ve İstanbul Anadolu Yakası Pendik-Tuzla Arasında İkamet eden.
* Askerlik ile ilişiği olmayan elemanlar alınacaktır.
* B Sınıfı Sürücü Belgesi olan.
 
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: KocaeliTR, İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Cam Uzmanı
Sektör
: Otomotiv
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 2 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Kocaeli, İstanbul(Asya) Cam Uzmanı iş ilanı

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren KALIP SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans veya Master mezunu Kocaeli, İstanbul(Asya) şehirlerinde ikamet edebilecek en az 2 yıl tecrübeli Cam Uzmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara