Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Kalite Güvence Müdürü

Konfor Mobilya A.Ş.

GENEL NİTELİKLER Modüler ve döşemeli mobilya üretimi alanında faaliyet gösteren İzmir Gaziemir’de yerleşik firmamızda  Kalite Güvence ve kalite kontrol işlemlerinde görevlendirilmek üzere Kalite Müdürü aramaktayız.
·                          Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun,
·                          Kalite Kontrol ve Kalite Planlama alanında 5 yıl tecrübeli,
·                          ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001  kalite yönetim standartlarının gerekliliklerine hakim ve bu gerekliliklere göre Kalite Yönetim Sistemlerinin oluşturulmasını, araştırılmasını, uygulanmasını ve sürdürülmesini sağlayabilecek,
·                          İnsan  ilişkilerinde başarılı,
·                          Raporlama becerisi yüksek
·                          Takipçi, düzenli ve disiplinli,
·                          Aktif olarak araç kullanabilen,
·                           İzmir de ikamet eden,
·                          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  İŞ TANIMI ·                          Kalite yönetim sisteminin iyileştirilmesi amacıyla gözden geçirilmesini sağlamak ve sistemin performansı konusunda yönetime rapor vermek.
·                          Kalite politikası doğrultusunda kalite hedeflerinin tespit edilmesini sağlamak.
·                          Kalite politikası, kalite hedefleri ve kalite el kitabının tüm çalışanlar tarafından bilinmesini sağlamak. Yaygınlaştırılmasını sağlamak. Bunun için gerekli eğitim, tanıtım vb. çalışmalar yürütmek.
·                          Uygun olmayan ürünün müşteriye sevki ihtimali söz konusu olduğu taktirde, gerekli müdahaleleri yapmak.
·                          Kalite el kitabı, prosedürler ve diğer kalite sistemi dokümanlarının güncelliğini ve dağıtılmasını sağlamak.
·                          Firma içi kalite sistem denetimleri ve proses denetimlerini planlamak, denetimlerin gerçekleştirilmesini, raporlanmasını ve düzeltici faaliyetlerin takibinin yapılmasını sağlamak.
·                          Firmada yapılacak ikinci ve üçüncü taraf denetimlerin koordinasyonunu sağlamak, denetimlere katılmak, denetime ait rapor yayınlamak ve düzeltici faaliyetlerin takibini yapmak
·                          5S, Kalite çemberleri ve Poka Yoke çalışmalarını koordine etmek, sonuçları yönetime raporlamak. İstatiksel çalışma ve analizleri geliştirmek ve ürünlerin kalitesini artırmak için bunların sonuçlarından faydalanmak
·                          Müşteri şikayetlerini incelemek gerekli düzeltici önleyici faaliyetleri belirlemek bu faaliyetler konusunda ilgili departmanları bilgilendirmek, faaliyetin etkin ve kalıcı şekilde yürütülmesini sağlamak.
·                          Düzeltici önleyici faaliyet sonuçları ile ilgili müşteri, ilgili departmanı ve yönetimi bilgilendirmek.
·                          Kendisine bağlı çalışanların yıllık izin, mesai ve mazeret izinleri konusunda karar vermek.
·                          Giriş ve Proses kalite kontrolleri için kalite planları oluşturmak, uygulanmasını sağlamak.
·                          Gerekli durumlarda test ve Sertifikalandırma işlemleri için tanımlanan süreçlere katılmak.
·                          Ortaya çıkan hatalar ve uygunsuzluklar ile ilgili Kalite-Üretim iyileştirme toplantıları düzenlemek.
·                          Yönetimin gözden geçirme toplantısına girdi oluşturmak üzere müşteri şikayetleri, iç denetim, düzeltici ve önleyici faaliyetler, kalite sistem performansı ve diğer kalite sistemi ile ilgili konular hakkında rapor hazırlamak.
 
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: Gaziemir - İzmirTR
Pozisyon
: Kalite Güvence Müdürü
Sektör
: Mobilya-Aksesuar
Seviye
: Orta Düzey Yönetici
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: 5-18 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Gaziemir Kalite Güvence Müdürü iş ilanı

Mobilya-Aksesuar sektöründe faaliyet gösteren Konfor Mobilya A.Ş. firması için Tam Zamanlı çalışacak Ön Lisans veya Lisans veya Master mezunu Gaziemir şehrinde ikamet edebilecek 5-18 yıl tecrübeli Kalite Güvence Müdürü aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara