Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Büro İşçisi

KONYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE AŞAGIDA BELİRTİLEN NİTELİKLERDE 1 ADET ESKİ HÜKÜMLÜ/TMY KADROSUNDA BÜRO İŞÇİSİ MESLEĞİNDE ELAMAN ALINACAKTIR.TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:*Talep şartlarına durumu uyan adaylar,ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İşkur İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. *Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.*Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. *Kamu kurum ve kuruluşlarının Eski Hükümlü/TMY taleplerine başvurular il genelinde olup,başvuru yapacak adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. *Terörle Mücadelede Malul Sayılmayak Şekilde Yaralananlar Komutanlık yazısı ve Sağlık Raporu ile durumlarını belgeleyerek Terörle Mücadeleda Yaralanan statüsünde iş arayan kaydı yaptırabilir ve kamunun eski hükümlü taleplerine (taleplerde aranılan diğer şartları taşımaları şartıyla (öğrenim durumu,meslek vs.)) öncelikli olarak başvuru yapabilirler. *Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. *Nihai listelerde ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb.koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. *Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.*Taleplere başvuru yapan ve noter çekilişi ile mülakata hak kazanan adaylara yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir. *Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Sosyal Olanaklar: GÜNLÜK:54.90 TL ÜCRET+İLAVE TEDİYE VE SOSYAL HAKLARBu işgücü istemi, İŞKUR'un KONYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

Başvuru Bilgileri

Başvuru Bilgilerini görebilmek için üye girişi yapmalısınız
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: KonyaTR
Pozisyon
: Büro İşçisi
Sektör
:
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: İşkur

Etiketler

Konya Büro İşçisi iş ilanı

KONYA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ**** firması için Tam Zamanlı çalışacak Konya şehrinde ikamet edebilecek Büro İşçisi aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara