Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
İade Sorumlusu - Dönemsel

L'Oréal Türkiye L'Oréal Türkiye

GENEL NİTELİKLER Güzelliğe liderlik etme hikâyemiz hakkında konuşmaya başlayabiliriz. Dürüst olalım hızlı büyüyoruz. Bu nedenle  liderliği yeniden tanımladık;  İade Sorumlusuolarak L’Oréal’de çok kısa zamanda, geçmişte elde ettiğin tecrübelerden daha fazlasını  öğrenme fırsatın olacak.  En iyilerle bir arada olmaya alıştığında ise çoktan onlardan biri olduğunu anlayacaksın.

Senden beklentimiz;
4 yıllık üniversite diploması,
Güçlü insan ilişkileri,
Operasyon yönetimi tecrübesi
SAP bilgisi

Müşteriden L’Oreal’e ters lojistik sürecini nakliye ile koordine etmek, müşteri iade faturalarının depoya gelen iade veya iptal ürünler ile eşleştirilmesi ana sorumluluklarından olacak. Eşleştirilen müşteri faturalarının tutar/adet bazında kontrolünden sonra SAP’de müşteri hesabına kayıt edilmesi ve iade/iptaller için eşleşmemiş fatura ve ürünlerin periyodik olarak raporlanması senden beklentimiz olacak.
 
*Bu rol haftanın 2-3 günü Tuzla lokasyonundaki depomuzda, geri kalan günler L’ Oréal Ümraniye Genel Merkez’de çalışacaktır.
 
Bunun için;

İşini  tutku ile yapan ve oldukça  yenilikçi ekiplerle yakın iletişim halinde olacağın ve iş birliğiyapacağın için güçlü iletişim yeteneği ve müzakere becerisine sahip olman gerekiyor,
Fark yaratmaya isteğinle dilediğin projeyi geliştirip hayata geçirebileceksin,
Merak etme, dünyanın en  prestijli ürünleri için  inisiyatif alırken, güzelliğin hayatı değiştirdiğine şahit olacaksın,
Hızlı bir tempoda  öğrenmeye odaklanmış ekibin bir parçası olmak istiyorsan, seni yakından tanımayı isteriz.

L’ORÉAL Türkiye, Tüketici ürünleri, Profesyonel ürünler, Lüks ve Aktif Kozmetik olmak üzere, 4 farklı iş biriminde faaliyet gösterir . Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan  L’ORÉAL, 42 fabrika ve 145 dağıtım merkezi ile faaliyetlerini sürdürmekte ve 140 ülkede 89,000 çalışana kariyer fırsatları sunmaktadır.
 
 
 
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: Tuzla - İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: İade Sorumlusu
Sektör
: Kimya, Hızlı Tüketim Malları
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Dönemsel
Kaynak
: Kariyer.net
Yeni Bir İlan Ara