Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
SATIŞ DANIŞMANI -ÜMRANİYE MEYDAN AVM

LCWaikiki

GENEL NİTELİKLER
ÜMRANİYE MEYDAN AVM 'de yeni açılacak mağazamızda çalışmak üzere;
- En az lise mezunu
  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek   - Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın   - İstanbul (Anadolu yakası) 'da ikamet eden   Full Time /Part Time/Kısmi Part   Satış Danışmanları arıyoruz. İŞ TANIMI
- Sorumlu olduğu satış alanında ürün teşhirlerinin ve diğer görsel elemanların görsel standartlara uygun şekilde düzenlenmesini ve sürekliliğini sağlar.

- İhtiyaç olduğunda, kargodan ürün teslim alma, ürün alarmlama, askılama, mağazaya ürün indirme, iade amaçlı ürün toplama, katlama, ve mağaza içi temizlik çalışmalarına katılır. Etiket değiştirme çalışmalarında aktif olarak görev alır.
- Müşterilerin ihtiyaçlarını öğrendikten sonra uygun olan ürünü müşterinin beğenisine sunar.

- Müşterilere sunacağı koleksiyon ve ürünlerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olur ve müşterilere ürün özelliklerini anlatır.
- Mağazanın ve ürünlerin düzenli olmasını sağlar. Mağazada ürün sunumlarının görsel standartlara uygunluğunu sağlar.

- Genel görünüşü, olumlu tavrı, kurumsal kimliğe uygundur. Markaya değer katar. Marka imajının yükselmesine katkı sağlar.
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Satış Danışmanı
Sektör
: Tekstil
Seviye
: Yeni Mezun
Çalışma Şekli
: Yarı Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

İstanbul(Asya) Satış Danışmanı iş ilanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren LCWaikiki firması için Yarı Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans veya Master veya Doktora mezunu İstanbul(Asya) şehrinde ikamet edebilecek Satış Danışmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara