Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Operasyon Uzmanı

MARSH MARSH

GENEL NİTELİKLER Dünyanın öncü sigorta brokeri ve stratejik risk danışmanı olarak Marsh, kendini risklerin doğurduğu fırsatlara adamıştır. Şirketler bizimle zorlu global risklerini ortaya çıkarmak, görülemeyen riskleri öngörmek ve fırsatları ortaya çıkarmak için çalışırlar. Her fırsat aynı zamanda risk demektir. Görevimiz ve müşterilerimize olan sorumluluğumuz, riski sorumluluk olmaktan çıkartıp avantaj haline getirmek ve fırsatları görerek başka şekilde başarılamayacak işleri başarmakta müşterilerimize yardımcı olmaktır. 30.000 çalışanı ve 13 milyar dolara yaklaşan yıllık cirosu ile Marsh, 130’den fazla ülkede işletmelere, kamu kuruluşlarına ve organizasyonlara hizmet vermektedir.

Marsh’ın Türkiye operasyonu, 300’den fazla risk ve sigorta uzmanı ile 40 yılı aşkın süredir, risk ve sigorta brokerliği alanında lider konumdadır. Marsh Türkiye, ana merkezi olan İstanbul dışında İzmir, Ankara, Bursa ve Gaziantep bölge ofisleri ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı sermayeli işletmelere risk ve sigorta brokerliği ile danışmanlık alanlarında hizmet veren Marsh Türkiye’nin müşteri portföyü arasında Türkiye’nin ilk 500 şirketi konumundaki birçok lider şirket bulunmaktadır.

Marsh Türkiye olarak,  Sağlık - Hayat Operasyon bölümümüzde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip;
  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • Sağlık - hayat sigortaları alanında en az 2 - 3 yıl iş tecrübesi olan,
  • MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
  • Detaylara hakim ve analiz edebilme yeteneği olan,
  • Müşteri odaklı ve kalite bilinci yüksek,
  • Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilecek “Operasyon Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.
İŞ TANIMI

Bu pozisyonda görev alacak kişi, Sağlık Operasyon ekibi içerisinde sigortalı grupların operasyon işlerinin takibinden sorumlu olacaktır.

Tarih
: 11 ay önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Operasyon Uzmanı
Sektör
: Sigortacılık, Danışmanlık
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: 1-3 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

İstanbul(Avr.) Operasyon Uzmanı iş ilanı

Danışmanlık Sigortacılık sektörlerinde faaliyet gösteren MARSH firması için Tam Zamanlı çalışacak Lisans veya Master veya Doktora mezunu İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek 1-3 yıl tecrübeli Operasyon Uzmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara