Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Toptan Satış Bölge Sorumlusu

Mavi

GENEL NİTELİKLER

Türkiye’den dünyaya açılan ilk moda markası olan Mavi, 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. Bu yıl 25. yaşını kutlayan ve 20 yıldır Türkiye’nin lider jeans markası olan Mavi; ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya’nın aralarında bulunduğu 50 ülkede 385’i Mavi shop olmak üzere 5.000’e yakın noktada müşterileriyle buluşuyor. 1996 yılında yurtdışına açılan ve bugün 7 şirket, 20 showroom’la operasyonunu yürüten Mavi’nin, New York, Vancouver, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Münih, Dubai, Moskova ve İstanbul başta olmak üzere dünyanın en önemli moda merkezlerinde flagship mağazaları bulunuyor. Mavi, kendi perakende ağının yanı sıra, Bloomingdale's, Nordstrom, Urban Outfitters, Peek&Cloppenburg, Lord&Taylor ve David Jones gibi dünyaca ünlü zincir mağazalarda, premium ve high end markalarla birlikte satışa sunuluyor. 3000’in üzerinde çalışanı olan Mavi, yılda ortalama 7 milyon jeans satıyor. 2015’i 1,2 milyar TL’lik ciro ile kapatan marka, 2008’den bu yana her yıl %30 ve üzerinde büyüyor.

Mavi’nin felsefesi, mükemmel fit’e sahip jeans’lerinin ve blue jeans kültürünün etrafında, Akdenizli bir moda markası yaratmak. “Perfect Fit” anlayışı, Mavi’nin bir jeans markasından global bir moda markasına doğru gelişiminde büyük önem taşıyor. “Perfect Fit” Mavi için, jeans’in kişinin hayat tarzını bire bir yansıtması, kalite beklentisini eksiksiz karşılaması, giyim tarzına ve üzerine tam uyması anlamına geliyor.

“Ürünü markaya tasarım taşır.” anlayışını benimseyerek çokkültürlü bir tasarım ekibi yaratan Mavi, bugün dünyanın dört bir yanından tasarımcı ve danışmanlarla işbirliği yapıyor. Dünyanın en iyi jeans tasarımcısı olarak bilinen Adriano Goldschmied, mükemmel kalıpların kraliçesi Venucia de Russi, ilk defa bir blue jeans markası için koleksiyon hazırlayan Rıfat Özbek, ilk kez bir Türk markası için tasarım yapan Hüseyin Çağlayan, Mavi’yle buluşan önemli isimler arasında yer alıyor.

“Çok Oluyoruz”, “Çok İleri Gittik”, “Kafana Göre” ve “Burası İstanbul” gibi reklam kampanyalarıyla gündem yaratan Mavi; son dönemde Kıvanç Tatlıtuğ, Adriana Lima, Barbara Palvin, Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin gibi Türkiye ve dünyadan önemli celebrity’leri marka yüzü yapmaya devam ediyor.

Mavi’nin hayranları arasında; Kate Hudson, Heidi Klum, Kendall Jenner, Jessica Alba, Richard Branson, Avril Lavigne, Kate Winslet, Juliette Lewis, Hillary Duff, Jason Biggs, Annie Lenox, Billy Zane, Julia Stiles, Lady Gaga, Fergie, Hayden Panetterie, Zac Efron, Fergie, Katherine Heigl, Jon Kortajarena, Francisco Lachowski, Sara Sampio gibi dünyaca ünlü isimler yer alıyor.

TOPTAN SATIŞ BÖLGE SORUMLUSU
Pozisyona başvuran adayda olması gereken özellikler;
 • Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,
 • Perakende veya hızlı tüketim sektöründe satış alanında en az 2 yıl deneyimli,
 • İyi derecede İngilizce bilen,
 • MS Office uygulamalarına hakim,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Sözel ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • Seyahat engeli bulunmayan,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar içindir.)
İŞ TANIMI Toptan Satış Departmanında Franchise ve Corner mağazalar bünyesinde görevlendirilecek rolün sorumlulukları;
 • Toptan Satış Departmanı bünyesinde yıllık satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak,
 • Mevcut bayilerin satışlarını geliştirerek performanslarını arttırmak,
 • Bayilerle merkez arasında iletişimi sağlamak,
 • Potansiyel alanları belirlemek ve bayi ağını geliştirmek
Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Toptan Satış Bölge Sorumlusu
Sektör
: Tekstil
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 2 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

İstanbul(Avr.) Toptan Satış Bölge Sorumlusu iş ilanı

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren Mavi firması için Tam Zamanlı çalışacak Lisans mezunu İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek en az 2 yıl tecrübeli Toptan Satış Bölge Sorumlusu aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara