Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Hekim

Medicana Hastaneler Grubu Medicana Hastaneler Grubu

GENEL NİTELİKLER

Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden Medicana Sağlık Grubu, 25 yılı aşan sağlık deneyimi ile yatırımlarını ve geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor

Medicana Sağlık Grubu’nun başarısını, Türkiye’deki yeni yatırımları Kadıköy, Bursa, Zincirlikuyu, Ataşehir ve İzmir hastaneleri ile güçlendirirken yakın coğrafyadaki diğer ülkelere de taşıma vizyonuyla hareket ediyor.

Dünyanın sayılı özel sağlık yatırımları arasında gösterilen, 13 hastaneden (genel amaçlı / diş hastaneleri) ve 6000’i aşan profesyonel çalışandan oluşan Medicana Sağlık Grubu, Türkiye’nin başta İstanbul ve Ankara olmak üzere bir çok ilinde, her branşta 7 gün 24 saat hasta güvenliği ve hasta bakımı kalite standartlarında hizmet veriyor.

Pek çok alanda geleceğin sağlık hizmet standardını belirleyen Medicana Sağlık Grubu’na katılmak istiyorsanız güncel özgeçmişinizle ilanımıza başvurabilirsiniz.

Başvurunuzu yaparken ilandaki sorularımızı mutlaka yanıtlamanızı rica ediyoruz.

*Bu iş ilanı, Medicana Sağlık Grubu'na bağlı (Ankara, Avcılar, Bahçelievler, Beylikdüzü, Bursa, Çamlıca, Kadıköy, Konya, Samsun ve Sivas) tüm hastanelerimiz için bir HEKİM ilanıdır. Uygun pozisyon oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

** Kariyer.net üzerinden yaptığınız bu başvurunuz, değerlendirme için yeterli olup, ayrıca e-posta göndermeniz veya hastanelerde iş başvuru formu doldurmanız gerekmemektedir. 

Medicana Sağlık Grubu'na göstermiş olduğunuz ilgi ve bizimle çalışma isteğiniz için teşekkür ederiz.

Tarih
: 11 ay önce
Şehir
: AnkaraTR, BursaTR, İstanbul(Avr.)TR, KonyaTR, SamsunTR, SivasTR, İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Tıp Doktoru / Hekim
Sektör
: Ticaret
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 5 yıl
Kaynak
: Kariyer.net
Yeni Bir İlan Ara