Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
AFEREZ TEKNİKERİ

Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

GENEL NİTELİKLER Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde bulunan Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini de taşımaktadır. 
Medipol Üniversitesi Hastanesi/Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu güçlü hekim ve akademik kadro, iyileştiren hastane mimarisi, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli bir referans merkezidir.
Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’ nun Türkiye' deki haklı gururu olan Medipol Mega Hastaneler Kompleksi tüm dünyadan hasta kabul edebilen, hem hizmet hem de akademik JCI akreditasyonu almış, bebek dostu bir sağlık kompleksidir.
 
İnsanın en önemli değerlerinden biri olan Sağlık'a, en ileri teknolojiyi kullanarak, bütüncül kalite anlayışı ile geniş kitlelere saygıdeğer bir hizmet vermek isteyen çalışma arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.
  • MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği veya Biyoloji bölümü mezunu),
  • Aferez uygulamalarında en az 2 yıl deneyimli,
  • Terapötik Aferez Sertifikası veya Kan Bankacılığı Sertifikasına sahip,
  • Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,
  • Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • İletişim yeteneği kuvvetli,
  • Hasta memnuniyetine önem veren.
 
  İŞ TANIMI Medipol Üniversitesi Hastanesi/Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere ‘’Aferez Teknikeri’’ adaylarının başvurularını bekliyoruz.
 
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Sektör
: Sağlık
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 2 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

İstanbul(Avr.) AFEREZ TEKNİKERİ iş ilanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi firması için Tam Zamanlı çalışacak Ön Lisans veya Lisans mezunu İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek en az 2 yıl tecrübeli AFEREZ TEKNİKERİ aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara