Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Acil Tıp Uzmanı

Medipol Üniversitesi Hastanesi / Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

İş Tanımı

Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde bulunan Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini de taşımaktadır. 
Medipol Üniversitesi Hastanesi/Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu güçlü hekim ve akademik kadro, iyileştiren hastane mimarisi, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli bir referans merkezidir.
Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’ nun Türkiye' deki haklı gururu olan Medipol Mega Hastaneler Kompleksi tüm dünyadan hasta kabul edebilen, hem hizmet hem de akademik JCI akreditasyonu almış, bebek dostu bir sağlık kompleksidir.
 
İnsanın en önemli değerlerinden biri olan Sağlık'a, en ileri teknolojiyi kullanarak, bütüncül kalite anlayışı ile geniş kitlelere saygıdeğer bir hizmet vermek isteyen hekimlerimizin başvurularını bekliyor, aramızda görmek istiyoruz.

Aranan Nitelikler

 

  •  Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, yöntem teknik ve teknolojilere hakim,
  •  Hasta memnuniyeti odaklı, 
  •  İletişim yönü güçlü, pozitif,
  •  Ekip çalışmasına yatkın,
  •  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Medipol Üniversitesi Hastanesi / Medipol Mega Hastaneler Kompleksinde  görevlendirilmek üzere  'Acil Tıp Uzmanı' istihdam edilecektir.


Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Acil Tıp Teknisyeni
Sektör
: Sağlık
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Yenibiris.com

Etiketler

İstanbul(Avr.) Acil Tıp Teknisyeni iş ilanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Medipol Üniversitesi Hastanesi / Medipol Mega Hastaneler Kompleksi firması için Tam Zamanlı çalışacak Doktora mezunu İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek Acil Tıp Teknisyeni aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara