Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Tıbbi Tercüman

Medipol Üniversitesi Hastanesi / Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

İş Tanımı

Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde bulunan Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini de taşımaktadır. 
Medipol Üniversitesi Hastanesi/Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu güçlü hekim ve akademik kadro, iyileştiren hastane mimarisi, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli bir referans merkezidir.
Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’ nun Türkiye' deki haklı gururu olan Medipol Mega Hastaneler Kompleksi tüm dünyadan hasta kabul edebilen, hem hizmet hem de akademik JCI akreditasyonu almış, bebek dostu bir sağlık kompleksidir.
 
İnsanın en önemli değerlerinden biri olan Sağlık'a, en ileri teknolojiyi kullanarak, bütüncül kalite anlayışı ile geniş kitlelere saygıdeğer bir hizmet vermek isteyen çalışma arkadaşlarını aramızda görmek istiyoruz.

Aranan Nitelikler
  • İngilizce, Rusça, Arapça dillerinin ilgili bölümlerinden mezun (Mütercim Tercümanlık, Dil ve Edebiyat, Dil Bilimi, Çeviri Bilim, Kültür Edebiyat vb.)                                                                                                         
  • İyi derecede metin çevirisi yapabilen,
  • Tercihen en az iki dil bilgisine sahip,
  • Tercihen 'Trados' programını kullanabilen,
  • Medikal tercüme alanında deneyim sahibi,
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,     

Medipol Üniversitesi Hastanesi/Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere “Tıbbi Tercüman adaylarının başvurularını bekliyoruz.

          
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Tıbbi Tercüman
Sektör
: Sağlık
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Yenibiris.com

Etiketler

İstanbul(Avr.) Tıbbi Tercüman iş ilanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren Medipol Üniversitesi Hastanesi / Medipol Mega Hastaneler Kompleksi firması için Tam Zamanlı çalışacak Ön Lisans veya Lisans veya Lisans mezunu İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek Tıbbi Tercüman aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara