Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Raportör (BAHÇEŞEHİR)

MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.

GENEL NİTELİKLER MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu,  Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor.
MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.

·         Lise veya üniversitelerin Tıbbi Sekreterlik ve Dokümantasyon veya ilgili bölümlerinden mezunu
·         Tercihen MR, BT, USG raporları yazma konusunda deneyimli,
·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamı
·         İletişim becerisi yüksek, Prezentabl
·         Tıbbi Terminolojiye hakim.
  İŞ TANIMI Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde Esenyurt lokasyonunda yeni açılacak olan Bahçeşehir Hastanemizde değerlendirilmek üzere;

"Raportör" arayışımız bulunmaktadır.
 
Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Raportör
Sektör
: Sağlık
Seviye
: İşçi
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

İstanbul(Avr.) Raportör iş ilanı

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş. firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans veya Master mezunu İstanbul(Avr.) şehrinde ikamet edebilecek Raportör aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara