Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Genel Başvuru

Mobiltel İletişim Hizmetleri - Mıstaçoğlu

GENEL NİTELİKLER Mobiltel İletişim Hizmetleri San. ve Tic. AŞ , 1994 yılında Mıstaçoğlu Elektronik ile Telekomünikasyon sektörüne giriş yapan Mıstaçoğlu Grubu'na aittir. 
Operatör ürünleri ve cep telefonu cihazları satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren Mıstaçoğlu Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Mobiltel, 2007 öncesinde BenQ’nun ve Motorola’nın Türkiye yetkili distribütörü olarak yer almış, bugün SAMSUNG, APPLE, LG, HTC, SONY, HUAWEI, ZTE, MICROSOFT, LENOVO, ASUS, VESTEL, CASPER ve BLACKBERRY markalarının da distribütörüdür.
Türk TELEKOM’un çözüm ortağı olan Mobiltel, tüm operatör ürünlerinin ve temsilcisi olduğu markaların cihazlarının satış, pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır. Mobiltel, Türkiye’nin en fazla markayı bünyesinde bulunduran dağıtım firması olmayı başarmıştır.
Mobiltel, 2014 yılı verileriyle hazırlanan Fortune 500 Türkiye 2015 listesinde 116. sırada yer alırken, Bilişim 500 listesinde 2013 yılında 19. olurken 2014 yılında 13. sırada yer alma başarısını göstermiştir.
 


Hayata pozitif bakıyorsanız,
Çalışkan ve ekibinize güç katan bir insansanız,
Analitik ve çözüm odaklı bir yapıya sahipseniz,
Sizi de tanımak isteriz..

  ** Bu ilana yapılan tüm başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun bir pozisyon olduğu taktirde iletişime geçilecektir.

 
Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.


Not: Adayların, ilgilendikleri departman, çalışmak istedikleri il ve pozisyon bilgilerini ön yazılarında belirtmeleri önemle rica olunur.

 
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
:
Pozisyon
: Genel Başvuru
Sektör
: Telekomünikasyon
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 1 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Genel Başvuru iş ilanı

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren Mobiltel İletişim Hizmetleri - Mıstaçoğlu firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans mezunu en az 1 yıl tecrübeli Genel Başvuru aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara