Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
İngilizce Öğretmeni

Native Language Yurtiçi ve Yurtdışı Danışmanlık

İş Açıklaması

Company / Job Description

Native Language Dil Kursu, Kavacık'daki merkezinde ve İstanbul genelinde farklı eğitim modeli olan Callan method yöntemiyle kurumlara ve kişilere özel programlar doğrultusunda İngilizce eğitimler vermektedir. Bireylerde ve organizasyonlarda İngilizce yetkinliğinin farkını yaratmaya çalışıyoruz.

Yeni projelerimizde görevlendirilmek üzere yarı zamanlı (saat ücreti karşılığı ) Kavacık/Beykoz merkez okulumuzda eğitim verebilecek ve istanbulun tüm genelinde kurumlarda düzenlenen eğitimlere gönderilmek üzere İngilizce Öğretmenleri aranmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Required Skills

Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı ya da Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Çeviribilim, Mütercim Tercümanlık, Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümlerinden mezun.

. Akıcı ingilizce konuşma becerisine sahip ve yurtdışı deneyimi olan,

· Formasyon sahibi

· İletişim becerisi yüksek

· Yaratıcı,Yeniliklere ve Kişisel Gelişime açık,

. Esnek çalışma saatlerine uygun,

. Yeni öğretme tekniklerine açık,

Sadece ingilizce bilip de başvuru yapanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacak olup, üniversitelerin ingilizce öğretmenliği ve benzeri bölümlerde okuyan veya mezunların basvuruları değerlendirmeye açık olacakdır.

Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: İstanbul(Avr.)TR, İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: İngilizce Öğretmeni
Sektör
: Eğitim
Çalışma Şekli
: Yarı Zamanlı
Kaynak
: Secretcv.com

Etiketler

İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) İngilizce Öğretmeni iş ilanı

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren Native Language Yurtiçi ve Yurtdışı Danışmanlık firması için Yarı Zamanlı çalışacak İstanbul(Avr.), İstanbul(Asya) şehirlerinde ikamet edebilecek İngilizce Öğretmeni aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara