Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Forklift Operatörü

Natura Gıda San. ve Tic. A.Ş.

GENEL NİTELİKLER Golf Dondurma, 2003 yılında Bursa Fabrikası’nda 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlamıştır. Günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş Fabrikaları olmak üzere toplam 113 milyon litre üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerimizin odağına koyduğumuz tüketicilerimize, 7’den 70’e herkesin severek yiyeceği yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı kendimize görev edindik.  İnovatif ürünlerimizden gerçek yoğurt içeren yoğurtlu dondurmalarımız, gerçek meyvelerden üretilen sorbemiz, bol keçi sütlü Maraş Dondurmamız, gerçek Belçika Çikolatalı ürün çeşitlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. 2015 yılında logosu, ürünleri ve ambalajları yenilenen  Golf , Kahramanmaraş Fabrikamızda geleneksel yöntemlere sadık kalarak, Maraş Dağları’nın eşsiz salebi ve taptaze keçi sütüyle ürettiğimiz  “Maraşım”  ürünüyle  Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü  tarafından  “ Üstün Lezzet Ödülü  ”ne layık görülmüştür.

Golf Dondurma, kariyerin tadını çıkarmak isteyen Forklift Operatörlerini Bursa'ya bekliyor. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. 
  • Tercihen meslek lisesi mezunu,
  • Forklift kullanımı ve lojistik/depo süreçlerinde en az 2 yıldeneyimli,
  • Forklift ehliyeti olan,
  • Vadiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek,
  • Askerliğini yapmış, bay
Takım arkadaşları arıyoruz

 
Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: BursaTR
Pozisyon
: Forklift Operatörü
Sektör
: Hızlı Tüketim Malları
Seviye
: İşçi
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 2 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Bursa Forklift Operatörü iş ilanı

Hızlı Tüketim Malları sektöründe faaliyet gösteren Natura Gıda San. ve Tic. A.Ş. firması için Tam Zamanlı çalışacak İlköğretim veya Lise veya Ön Lisans mezunu Bursa şehrinde ikamet edebilecek en az 2 yıl tecrübeli Forklift Operatörü aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara