Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Karar Destek ve İş Geliştirme Uzmanı

NET PLASTİK

İş Açıklaması


ERP sisteminde kullanıcıların taleplerini karşılayacak şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla; araştırma, analiz, raporlama, tasarım, planlama, test, kullanıcı eğitimi, yetkilendirme, dokümantasyon, performans takip gibi faaliyetleri yerine getirmek.
ERP sisteminin üretim yönetiminde etkinlik ve verimliliği sağlayacak biçimde kullanılması konusunda perspektif üreterek üretim yönetimi başta organizasyonun farklı fonksiyonlarına destek sağlamak.
Üretim sistemindeki verimsizlik, yetersizlik ve olumsuzlukları tespit ederek yönetimin dikkatine sunacak ve bahse konu eksikliklerin giderilmesi için öneriler geliştirerek bunların uygulanması noktasında diğer üretim ve yönetim fonksiyonları ile işbirliği sağlayacak,
İhtiyaçlar doğrultusunda Üretim Yönetimini veya organizasyonun farklı fonksiyonlarını destekleyecek dokümanları hazırlamak, prosesler belirlemek, kullanıcıların hızlı karar almasını sağlayacak karar destek yapıları geliştirmek.
KOBİ’nin ihtiyaçları doğrultusunda bilişim sisteminin gerektirdiği IT altyapısını izleyerek, ilgili 3. Taraflarla organize bir şekilde çözümler geliştirmek, iyileştirmeler sağlamak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Üniversitelerin endüstri mühendisliği, makine mühendisliği, proses veya üretim mühendisliği bölümlerinden mezun;
KOBİ ölçeğindeki ERP Sistemleri üzerinde çalışmış; sistemin çözümleme, analiz, modelleme, uygulama ayaklarında perspektif ve tecrübe sahbi
İyi derecede İngilizce bilen
İyi derecede MS Office uygulamalarını kullanabilen
MS SQL konusunda bilgili
Analitik, problem çözme becerisine ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip,
Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, iletişim becerileri yüksek,
Ekip çalışmasına uygun,
şuan için Büyükçekmece ' de olup ,Çerközköy Veliköy’e taşınmakta olan üretim tesisimizde görev alabilecek.
Askerlik hizmetini tamamlamış.
Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli.

Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: TekirdağTR
Sektör
: Üretim / Endüstriyel Ürünler
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Secretcv.com

Etiketler

Tekirdağ Karar Destek ve İş Geliştirme Uzmanı iş ilanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler sektöründe faaliyet gösteren NET PLASTİK firması için Tam Zamanlı çalışacak Tekirdağ şehrinde ikamet edebilecek Karar Destek ve İş Geliştirme Uzmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara