Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Genel Başvuru

Opet Petrolcülük A.Ş.

GENEL NİTELİKLER


Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yaratıcı, dinamik ve sonuç odaklı, İletişimi güçlü, Analitik, Değişime uyum sağlayabilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Nasıl bir şirket?
Kuruluşundan bu yana ürün ve hizmet kalitesiyle sektöründe “ilk”lerin, “en”lerin ve “tek”lerin şirketi olan Opet, KalDer tarafından düzenlenen Müşteri Memnuniyeti Ulusal Endeksi’ne göre üst üste 9 yıldır sektöründe birinci sıradadır. Bu sürdürülebilir başarısı nedeniyle Opet, “Üstün Başarı” ödülüne layık görülmüştür.
 
Opet, Temiz Tuvalet, Tarihe Saygı, Yeşil Yol ve Trafik Dedektifleri gibi bir çok farklı sosyal sorumluluk projesi ile toplumsal duyarlılığın gelişmesinde önemli bir rol üstlenmektedir.
 
Capital dergisi tarafından düzenlenen 'Türkiye'nin En Beğenilen Şirketleri' araştırmasının sonuçlarına göre “En beğenilen İlk 20 Şirket” arasında yer alan Opet, akaryakıt sektöründe “Türkiye’nin en beğenilen şirketi”dir.

Nasıl bir kariyer?
Opet, hedef ve stratejileri doğrultusunda büyüyen ve gelişen bir şirket. Sürekli gelişime, öğrenmeye ve kendisini yenilemeye açık olan, müşteri duyarlılığı yüksek adaylar için kariyer olanakları fazla. Orta ve uzun vadede Koç Topluluğu genelinde farklı kariyer fırsatları sunulmakta.

Başvuru?
Bu ilanın genel başvuru amaçlı olduğunu ve değerlendirme sürecinin niteliklerinize ve tercihlerinize uygun bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacağını lütfen unutmayınız. Yetkinlik ve tecrübeleriniz mevcut ihtiyaçlarımızla karşılaştırılıp, uygunluk durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Şu an açık olan pozisyonlarımız için uygun olmayan ama yukarıda belirtilen niteliklere uyan başvurular bilgi bankamızda tutulacak ve gelecekteki ihtiyaçlar çerçevesinde tekrar değerlendirilecektir. Çalışmak istediğiniz alanı/bölümü/ili belirten bir kapak yazısıyla birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz. 

Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Opet İnsan Kaynakları Grup Müdürlüğü

Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: AdanaTR, AnkaraTR, BalıkesirTR, BoluTR, BursaTR, ÇanakkaleTR, ÇorumTR, DenizliTR, DiyarbakırTR, EdirneTR, ErzurumTR, EskişehirTR, GaziantepTR, GiresunTR, MersinTR, İstanbul(Avr.)TR, İzmirTR, KayseriTR, KocaeliTR, KonyaTR, MalatyaTR, ManisaTR, NiğdeTR, SakaryaTR, SamsunTR, TekirdağTR, KırıkkaleTR, DüzceTR, İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Genel Başvuru
Sektör
: Enerji
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Adana, Ankara, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Niğde, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Kırıkkale, Düzce, İstanbul(Asya) Genel Başvuru iş ilanı

Enerji sektöründe faaliyet gösteren Opet Petrolcülük A.Ş. firması için Tam Zamanlı çalışacak Lisans veya Master veya Doktora mezunu Adana, Ankara, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Niğde, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Kırıkkale, Düzce, İstanbul(Asya) şehirlerinde ikamet edebilecek Genel Başvuru aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara