Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Sekreter

Phoenix Contact Elektronik Ticaret Ltd. Şti

GENEL NİTELİKLER

Phoenix Contact GmbH 1923 yılında Almanya’da kurulmuş olup Elektriksel Bağlantı Çözümleri, Elektronik Arabirimler, Pano İçi Montaj Çözümleri ve Endüstriyel Otomasyon Tekniği alanında, 10 ülkede 18 AR-GE ve üretim merkezi, 50’den fazla ülkede kendisine ait satış, pazarlama, teknik destek ofisleri ve 14.500’den fazla çalışanı ile faaliyet gösteren, konusunda lider konumdadır. Firmamızın 28 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyet gösteren, sürekli büyüyen organizasyonunda görev alacak;
 

Temel Sorumluluklar:
 
Ofis içi ve dışı iletişimin sağlanması. Gelen çağrıların ilgili kişilere iletilmesi. Aranan kişi yerinde yoksa aranan kişiye, E-mail ile arayan kişinin isim ve kontak bilgilerinin iletilmesi. Arayan kişiye bu konuda bilgi verilmesi, eğer mümkün ise alternatif kişiler ile görüştürülmesinin sağlanması

Şirket resepsiyonunda, karşılama yapılması ve ilgili bölümlere yönlendirilmesi. Şirkete gelen ziyaretçilerin görüşeceği kişi resepsiyona gelene kadar misafir edilmesi ve ilgili lokasyona yönlendirilmesi
 
Yemek, kargo vs getiren kişilerin teslimatlarını resepsiyonda yapmalarını sağlamak ve bu kişilerin şirketin içine girerek, şirket güvenliğini tehlikeye sokmasının önlenmesi.
 
Aylık yapılan BA-BS mutabakatlarının muhasebe adına takip edilmesi ve müşterilerin aranarak mutabakatların tamamlanması
 
Müşteri ve tedarikçi mutabakatlarında muhasebeye destek verilmesi.
 
Toplantı Odalarının rezervasyonlarının yapılması, ilgili birimlerin talep ve onayına istinaden ikramların organize edilerek, sunumunun sağlanması.
 
Kargoların gönderimi, teslim alınması ve ilgili kişilere ulaştırılarak, Teamwork altındaki onay mekanizması doğrultusunda ilgilisine teslim edilmesi.
 
Kırtasiye, temizlik, mutfak malzemelerinin satın alımlarının bütçe dahilinde organize edilmesi.
 
Şirket araçlarının km lerinin aylık olarak tutulması, gerekli hallerde servis talebinin yapılması ve bunların düzenli olarak raporlanması.
 
Satış Destek birimine gelen sipariş ve teklif taleplerine ilişkin faksların Satış Destek birimine ulaştırılması ve dosyalanması.
 
CRM’de takip edilen, Satış temsilcileri ziyaret sayılarının takibine ilişkin raporun hazırlanması ve sirküle edilmesi.
 
Kurumsal dergimizin gönderi listesinin Satış ve Pazarlama bölümünden gelecek kontak kişi bilgilerine göre güncellenmesi ve gönderilerinin organizasyonu.
 
Satış ve Pazarlama ortak takviminin Excel ve Lotus Notes’da oluşturulması, Satış ve Pazarlama bölümünden gelecek bilgilere göre güncellenmesi.

Fuar davetiyelerinin Satış ve Pazarlama bölümünden gelecek listeye göre müşterilere gönderilmesi.
 
Yönetim tarafından burada belirtilmeyen diğer işleri yerine getirmek.

Ofis Asistanı-Resepsiyonist Pozisyonu
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: Üsküdar - İstanbul(Asya)TR
Pozisyon
: Sekreter
Sektör
: Elektrik & Elektronik
Seviye
: İşçi
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 3 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Üsküdar Sekreter iş ilanı

Elektrik & Elektronik sektöründe faaliyet gösteren Phoenix Contact Elektronik Ticaret Ltd. Şti firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Lisans mezunu Üsküdar şehrinde ikamet edebilecek en az 3 yıl tecrübeli Sekreter aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara