Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Elektrik Teknisyeni

Proteknology Endüstriyel makina ve Kimya San. Tic Proteknology Endüstriyel makina ve Kimya San. Tic

GENEL NİTELİKLER -İmalatını yapmış olduğumuz Endüstriyel Makinalarının  , Elektrik Panosu  imalatını  E-plan üzerinden okuyarak  yapabilecek ,Endüstriyel Otomasyon bilgisi olan yada öğrenmeye açık çalışma arkadaşları alınacaktır .
-Makinelerin Elektrik Projeleri  için E-plan programını kullarak , pano projesi yapabilecek ,
-Mevcut E-plan üzerinden pano ve saha montajı yapabilecek  ,
-Her iki adayında ,  Elektrik Panosu  imalatı  ve montajı için E-plan programını iyi bir derecede bilmesi gerekmektedir.
-Makina üzerinde Endüstriyel Otomasyon yapabilen aday tercih sebebidir.
-Makina devreye alma yada servis için şehir dışına ve yurt dışına  çıkabilen , seyehat engeli olmayan 
-Askerlik engeli olmayan , araç kullanabilen erkek elektrik pano montaj sorumlusu aranmaktadır.

İŞ TANIMI Endüstriyel Makina İmalatı Yapan firmamızın Elektrik Bölmünde çalışmak üzere , iki farklı pozisyon için ekip arkadaşları alaınacaktır . Bir kişi e-Plan çizimi  için masa başında diğer kişide  Makinaların Elektrik  ve Otomasyon  Panolarının imalatını  ve montajını , makina üzerinde kablolamasını  yapacaktır.Adayların en az   MYO mezunu olmaları gerekmektedir.
Her iki aday içinde  ,  Pano imalatının  E-plan üzerinde verilen tasarıma uygun olarak yapılması istanmesi  sebebi ile programı bilgisi şarttır . 
Ayrıca devreye alınacak yada servis verilecek makinalar için Türkiye içinde ve yurt dışında  seyahat edilmesi gerekmektedir , bu sebep ile seyahat  engeli bulunmaması gerekmektedir.
Tarih
: 8 ay önce
Şehir
: Bayrampaşa - İstanbul(Avr.)TR, Küçükçekmece - İstanbul(Avr.)TR, Zeytinburnu - İstanbul(Avr.)TR, Başakşehir - İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Elektrik Teknisyeni
Sektör
: Bilişim, Gıda, Üretim / Endüstriyel Ürünler, Hizmet
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Deneyim
: En az 1 yıl
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Bayrampaşa, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Başakşehir Elektrik Teknisyeni iş ilanı

Üretim / Endüstriyel Ürünler Gıda Hizmet Bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren Proteknology Endüstriyel makina ve Kimya San. Tic firması için Tam Zamanlı çalışacak Ön Lisans veya Lisans mezunu Bayrampaşa, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Başakşehir şehirlerinde ikamet edebilecek en az 1 yıl tecrübeli Elektrik Teknisyeni aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara