Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
Moto Kurye / Part-Time

İstanbul Genelinde İş Olmayan Saatlerde Kendi Motosikleti İle Part-Time Çalışacak Kuryeler Alınacaktır

Sağlıklı hazır yemek sektöründe faaliyet gösteren sektörünün açık ara lideri firmamız için, Operasyon Direktörü (COO) altında Lojistik Uzmanı’na bağlı olarak görev yapacak, kendine ait motosikleti ile İstanbul sınırları içerisinde hakim olduğu bölgede, sabah saat 07:00-10:30 saatleri arası paket dağıtımı yapacak motosikletli kuryeler alınacaktır.

Uygun Adayda Aradığımız Özellikler:
Erkek, 24 - 50 yaşları arasında, en az ilkokul mezunu, A2 ehliyetine sahip,
İstanbul Avrupa veya Asya bölümünde ikamet eden,
Sorumluluk sahibi, işini öncelikli gören, zaman sınırlı ve yoğun tempolu iş akışına, takım çalışmasına uyumlu,
Görev yapmak istediği ilçe mahallelerinin sokaklarına, adres ve ulaşım şartlarına hakim, tercihen rota planlı iş akışlarına uyumlu çalışabilen,
Kişisel görünümüne önem veren, iletişimi güçlü, insani ilişkilerde başarılı, müşteri memnuniyetine önem veren, diksiyonu düzgün,
Motosikletini güvenli sürüş teknikleri ile kullanmaya özen gösteren, kişisel emniyet, araç ve ekipman güvenliğine uygun davranan,
Her zaman trafik kurallarına uyan, çevreyi ve diğer sürücüleri rahatsız edecek davranışlardan uzak duran,
Askerlik görevini tamamlamış.

Özetle Bu Pozisyondan Beklentilerimiz:
Operasyon Direktörü (COO) altında Lojistik Uzmanı’na bağlı olarak çalışır.
Operasyon Direktörlüğü’ne bağlı birimlerin yönlendirdiği paketlerin motosiklet ile taşınması görevlerini üstlenir.
Sabah 06:30 da lojistik operasyon merkezinde veya seyyar lojistik operasyon merkezinde motoru ile birlikte hazır bulunur.
Lojistik operasyon merkezinden aldığı paketleri rota planı üzerinde ismi yazılı olan kişilere, imza karşılığında teslim eder.
Paketleri taşırken plan dışı hareketlerle zaman kazanmak veya kendi işini kolaylaştırmak için teslimat notuna uymamak gibi davranışlardan uzak durur.

Diğer Önemli Notlar:
Paket taşıma işleminde kullanılacak, her motosiklete bağlanılabilen taşıma çantaları ve kılıfları ile bu işlem sırasında giyilecek üst yelek (ve gerektiğinde diğer kıyafet ve aksesuarlar) tarafımızdan tedarik edilir.
Kuryelerimiz cumartesi günleri de dahil, resmi tatiller hariç, haftada 6 gün çalışıyor. Pozisyon sabah 06:30’da işinin başında oluyor, dolayısı ile erken uyanma problemi olan adayların bu pozisyon için doğru adaylar olmadığını düşünüyoruz.
Çok tempolu bir iş modelimiz var, kendisini "kişisel ritmi yüksek ve tezcanlı" olarak tanımlamayan adayların bu pozisyon için doğru adaylar olmadığını düşünüyoruz.
Dağınıklık ve karmaşıklıktan uzak bir yaşam ve düzenli bir iş hayatı hedefleyen, beslenme ve dinlenme alışkanlıklarına özen gösteren, sorumluluk sahibi bir aday bu pozisyon için uygun olacaktır.
Tarih
: 2 yıl önce
Şehir
: Kadıköy - İstanbul(Asya)TR, Kağıthane - İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Motokurye
Sektör
: Gıda
Çalışma Şekli
: Yarı Zamanlı
Cinsiyet
: Sadece Erkek
Kaynak
: Eleman.net
Yeni Bir İlan Ara