Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
MAĞAZA GÜZELLİK UZMANLARI - BURSA

SEPHORA KOZMETİK

GENEL NİTELİKLER

Sephora, 1969 yılında Fransa’nın Paris şehrinde diğer tüm parfümeri zincirlerinden farklı bir konseptle ortaya çıkmış, 1997 yılından itibaren LVMH grubunun bir üyesi haline gelmiştir. Dünya üzerinde, 4 kıtada 1.500'den fazla mağazası ve 650'den fazla corner satış noktasıyla Sephora müşterilerine farklı ve eğlenceli kozmetik deneyimini sunmaktadır. 2007 yılı sonunda Türkiye’de ilk mağazasını açan Sephora, bugün 25 mağazası ile tüketicilere özgür kozmetik deneyiminin kapılarını açmıştır.

Farklılıklara açık, çalışanların eşitliğine ve özgürlüğüne önem veren, kişiliğin ve motivasyonun öne çıktığı bir dünya olan Sephora, kişisel gelişime ve geliştirmeye açık insanları bünyesine katmayı arzuluyor.
 

Sephora Türkiye olarak, Bursa'da açılacak olan mağazamızda görev alabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güzellik Uzmanları/Danışmanları arıyoruz.

  • En az lise mezunu,
  • Kozmetik ürün satışı, cilt bakımı, makyaj uygulamaları veya benzeri alanlarda deneyim sahibi  ve/veya kozmetik sektöründe kariyer hedefleyen,
  • Müşteriye danışmanlık yapabilecek seviyede ürün bilgisi, servis, satış ve satış sonrası müşteri ilişkileri tecrübesine sahip,
  • Müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, dinamik ve güler yüzlü.
İŞ TANIMI
  • Müşterilere, ürün bilgileri ve uygulamaları çerçevesinde doğru bir şekilde yönlendirme yapmak ve servis vermek,
  • Sephora alışveriş deneyimi farkını,müşterilere yaşatmayı amaç edinmek,
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirmeye katkıda bulunmak,
  • Mağaza görsel sunumu ve düzeninin global Sephora standartlarına uygunluğunu sağlamak.
Tarih
: 1 yıl önce
Şehir
: BursaTR
Sektör
: Kimya
Seviye
: Uzman
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Bursa MAĞAZA GÜZELLİK UZMANLARI - BURSA iş ilanı

Kimya sektöründe faaliyet gösteren SEPHORA KOZMETİK firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans veya Master veya Doktora mezunu Bursa şehrinde ikamet edebilecek MAĞAZA GÜZELLİK UZMANLARI - BURSA aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara