Bu İlan Yayından Kaldırılmıştır
SATIŞ DANIŞMANI VENEZIA MEGA OUTLET AVM )

SÜVARİ SÜVARİ

GENEL NİTELİKLER Süvari ile Hayata Karışmaya Hazır mısın?
 

Çünkü Süvari; İnnovative tasarımlarıyla, şıklığı kişiselleştiriyor, erkekleri klasik bedenlere hapsolmaktan kurtarıyor, onların hareketlerini özgürleştiriyor.

Böylece “Süvari Erkeği” hayatın içinde daha fazla varlık gösteriyor. Bununla birlikte hayata karışabilme konusunda engelleri bulunan kişilere de sosyal duyarlılık göstererek, destek veriyor. Bu desteğin öncüsü olarak, “Engelsiz Mağaza” açıyor; herkes için “hayata karış” felsefesini pekiştiriyor.

İnsan sevdiği iste başarılı olur, unutma! Sen de bizimle kariyerine yön vermeye hazır mısın?


Yurtiçi ve yurtdışında hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren SÜVARİ Markamızın    VENEZIA MEGA OUTLET AVM Mağazasında istihdam edilmek üzere;
  • En az lise mezunu,
  • Tercihen perakende mağazacılık alanında deneyim sahibi,
  • Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli,
  • Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

 

Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.
  İŞ TANIMI
Marka satış bilinci ile şirket hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirmek, müşteri memnuniyeti yaratmak, devamlılığını sağlamak.
Tarih
: 6 ay önce
Şehir
: Bayrampaşa - İstanbul(Avr.)TR, Beyoğlu - İstanbul(Avr.)TR, Eyüp - İstanbul(Avr.)TR, Fatih - İstanbul(Avr.)TR, Gaziosmanpaşa - İstanbul(Avr.)TR, Sultangazi - İstanbul(Avr.)TR
Pozisyon
: Satış Danışmanı
Sektör
: Ticaret
Seviye
: Yeni Mezun
Çalışma Şekli
: Tam Zamanlı
Kaynak
: Kariyer.net

Etiketler

Bayrampaşa, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Sultangazi Satış Danışmanı iş ilanı

Ticaret sektöründe faaliyet gösteren SÜVARİ firması için Tam Zamanlı çalışacak Lise veya Ön Lisans veya Lisans mezunu Bayrampaşa, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Sultangazi şehirlerinde ikamet edebilecek Satış Danışmanı aranıyor!

Yeni Bir İlan Ara